reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny czy Was też czasem bolą plecy?
Ja mam już rwę kulszową, a to przecież dopiero 1/3 ciąży. Chociaż w ostatnim czasie jakby się zmniejszył ten ból, chyba dlatego, że macica poszła do góry. Plecy mogą boleć, bo zmienia się punkt ciężkości i zmieniasz pozycję nawet tego nie zauważajac.
 
Pytam, bo czytałam na forum informację, że dziewczyna dwa razy poroniła a problemy zaczęły się właśnie od bólu pleców i jestem już przerażona na tyle, że umówiłam się dziś do lekarza. Co prawda nie mojego prowadzącego ale wolę skonsultować
 
Spokojnie. Nie nakręcaj się jak będziesz chciała to każda historię dopasujesz do siebie. Placy mogą Cię boleć co wcale nie musi mieć nic wspólnego z jakimkolwiek poronieniem. Jeśli Cię to uspokoi to idź do lekarza. A w którym teraz jesteś tygodniu?
Pytam, bo czytałam na forum informację, że dziewczyna dwa razy poroniła a problemy zaczęły się właśnie od bólu pleców i jestem już przerażona na tyle, że umówiłam się dziś do lekarza. Co prawda nie mojego prowadzącego ale wolę skonsultować
 
Ja jestem właśnie po wizycie. Niby wszystko wyszło w normie ale NT 2.4 bardzo blisko górnej granicy. Lekarka powiedziała, że czekamy na wyniki z krwi i wtedy się okaże. Jak wyjdzie coś źle to będą dzwonić, jak nie to wyniki beda za dwa tygodnie...
Czy u którejś z Was też wyszedl podobny wynik?
Na kolejne badania mam przyjść za 6 tygodni. Dziś z USG wyszło 13+0 a mam przyjść za 6 tygodni , czyli wg terminu z USG to będzie 19+6.
 
Spokojnie. Nie nakręcaj się jak będziesz chciała to każda historię dopasujesz do siebie. Placy mogą Cię boleć co wcale nie musi mieć nic wspólnego z jakimkolwiek poronieniem. Jeśli Cię to uspokoi to idź do lekarza. A w którym teraz jesteś tygodniu?

16 tc. Byłam u lekarza, nic złego się nie dzieje. Pani doktor poleca jogę na wzmocnienie kręgosłupa i magnez 3 razy dziennie. I oczywiście nie czytać historii z internetu 😂
 
reklama
Do góry