reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja nie apsirowalam do dołączenia ale jakoś nie czuje żalu. [emoji3]
To ciekawe czego ja się dowiem na jutrzejszych połówkowych w 17 tygodniu [emoji849] najwyżej umowie się do innego lekarza jeszcze na koniec czerwca.
Jeśli jutro potwierdzi się płeć maluszka to lecę do pepco po jakieś słodkie bodziaki bo już nie wytrzymam [emoji23][emoji85]
A dziewczyny dołączyłyście do tej prywatnej grupy utworzonej tutaj? Ja przez jakiś czas się nie udzielałam i nie zostałam dodana [emoji23]
 
reklama
Tak się zastanawiam... Za tydzień idę na prywatne usg (lekarz zaproponował, żeby ojciec też mógł sobie pooglądać, bo do przychodni go nie chcą wpuścić), będzie to 17t4d, a za 2 tygodnie, czyli 18t6d idę na wizytę na NFZ- czy to już będzie ta połówkowa wizyta? Mam przed nią zrobić morfologię i badanie moczu.
 
Tak się zastanawiam... Za tydzień idę na prywatne usg (lekarz zaproponował, żeby ojciec też mógł sobie pooglądać, bo do przychodni go nie chcą wpuścić), będzie to 17t4d, a za 2 tygodnie, czyli 18t6d idę na wizytę na NFZ- czy to już będzie ta połówkowa wizyta? Mam przed nią zrobić morfologię i badanie moczu.
Połówkowe robi się między 18 a 22 tygodniem więc może to drugie. Tylko to tak jak przy prenatalnych robi lekarz z certyfikatem. Robiłaś też u niego prenatalne?
 
Dzisiaj coś nie mogłam spać. Obudziłam się przed 5 i nie zasnęłam ponownie :-( A mam dzień pełen pracy. No nic, muszę jakoś przetrwać. Zresztą jeszcze miesiąc i zrobi się luźniej w pracy, bo teraz kumulacja. Czasami bym chciała iść na L4, zwłaszcza jak mam mdłości, ale nie mogę, bo mi nie zapłacą za nadgodziny, których mam sporo, bo zastępuje koleżankę. Szefowi już powiedziałam, że jestem w ciąży, to się pytał, ile mnie nie będzie po porodzie (zakładał, że 2 tygodnie).
 
reklama
jestem właśnie w 18+0 i jeszcze nie czuję ruchów 😕
myślę, że nie ma co się stresować, że jeszcze nie czuć ruchów. Może masz łożysko na przedniej ścianie?
Mnie czasami coś się wydaje ale nie wiem czy to to :p
Za tydzień mam wizytę kontrolną a 23.06 USG połowkowe na które mogę zabrać męża :D bardzo się cieszę, że może iść ze mną :D
A dzisiaj mam
 
Do góry