reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Wszystko wskazuje na to, że będzie chłopczyk. Duży - z wymiarów póki co 16+4 a mamy 15+1. Waży 163g. Zdrowy łobuz z palcem w buzi [emoji23] chciała mu dr zrobić śliczne zdjęcie buzi w 3d to się obrócił plecami [emoji12][emoji2372] łożysko mam z przodu więc na ruchy pewnie poczekam.
Czy u Was na USG też widać jakby dziecko w ogóle nie miało miejsca? U mojego ciasno bardzo.
Pytałam o poród SN. Póki co za wcześnie żeby rozważać CC. Zobaczymy na dalszym etapie. No i mam pytać kardio o opinie.

Nie mogłam się powstrzymać [emoji85]
Gratuluję synka [emoji4] extra zakupy [emoji7] drogie te pieluszki sa ?
 
reklama
Gratuluję synka
emoji4.png
extra zakupy
emoji7.png
drogie te pieluszki sa ?

W paczce jest 26szt za 24zł więc całkiem niezła cena. Teraz widzę są jakieś nowe Pampersy pure protection 35zl za 35szt.
 
Hej, też miałam dziś wizytę, USG połówkowe i wychodzi że to 18+1 więc już nie wiem jak liczyć 🙈 no i będzie SYNUŚ 💙 i wiem, że się śmiałam ostatnio ale po wiadomości ze wszystko jest dobrze i tętno jest ok w normie to poleciałam do pepco 😂 i kupiłam niebieskie bodziaki i czapeczke 😁
 
Hej, też miałam dziś wizytę, USG połówkowe i wychodzi że to 18+1 więc już nie wiem jak liczyć [emoji85] no i będzie SYNUŚ [emoji170] i wiem, że się śmiałam ostatnio ale po wiadomości ze wszystko jest dobrze i tętno jest ok w normie to poleciałam do pepco [emoji23] i kupiłam niebieskie bodziaki i czapeczke [emoji16]
Haha następna[emoji1787] ja wtedy kupiłam tylko pampki[emoji39] gratuluję synusia[emoji3531]. Czy mi się wydaje czy narazie jest przewaga chłopców?
 
Haha następna[emoji1787] ja wtedy kupiłam tylko pampki[emoji39] gratuluję synusia[emoji3531]. Czy mi się wydaje czy narazie jest przewaga chłopców?
Ja to bym najchętniej kupiła już wszystko 😂 ale z drugiej strony jakby mnie pod koniec położyli przez to serce to byłabym wściekła na siebie że nic nie mam.
 
Ja to bym najchętniej kupiła już wszystko [emoji23] ale z drugiej strony jakby mnie pod koniec położyli przez to serce to byłabym wściekła na siebie że nic nie mam.
Ja mam trochę szczęścia jednak. Okazało się, że moja bliska znajoma zostawiła wszystko po synu wózek, łóżeczko, ubranka, podgrzewacz, krzesełko, spacerówkę i milion innych rzeczy łącznie z ciuchami ciążowymi i NIE MUSZĘ NICZEGO KUPOWAĆ [emoji85] (oczywiście ciuszki i tak kupię[emoji1787])
 
Ewa, Ty pytałaś kiedyś o kosmetyki dla malucha. Ja patrząc na składy stawiam na HiPP lub Babydream.
Zazwyczaj sprawdzam na stronie srokao.pl
 
Ewa, Ty pytałaś kiedyś o kosmetyki dla malucha. Ja patrząc na składy stawiam na HiPP lub Babydream.
Zazwyczaj sprawdzam na stronie srokao.pl
Ja wtedy używałam NIVEA ale się muszę przyznać, że nigdy na skład nie patrzyłam[emoji849] nie było uczuleń to nie zmieniałam. Tylko do kąpieli miałam oilatum.
 
reklama
Do góry