reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Nie używałam dobrej pory, a ilość prania przy 7osobowej rodzinie jest zabójcza. Jak dojdzie junior i jego ciuszki to już całkiem. nie wiem czy ogarnę.
Też masz wrażenie że większość czasu w ciągu dnia pochłania załadowanie i opróżnianie pralki i zmywarki?[emoji1787] U nas ta ostatnia chodzi czasem 3 razy dziennie. Pralka dwa. A i tak nie wiem jak ludzie sobie kiedyś bez nich radzili[emoji85]
 
A mam pytanie trochę z innej beczki czy któraś z Was ma w domu suszarkę do ubrań? A bardziej mnie nawet interesuje czy macie pralko - suszarkę bo na sama suszarkę nie mam miejsca.
Też masz wrażenie że większość czasu w ciągu dnia pochłania załadowanie i opróżnianie pralki i zmywarki?[emoji1787] U nas ta ostatnia chodzi czasem 3 razy dziennie. Pralka dwa. A i tak nie wiem jak ludzie sobie kiedyś bez nich radzili[emoji85]
 
Ja mam trochę szczęścia jednak. Okazało się, że moja bliska znajoma zostawiła wszystko po synu wózek, łóżeczko, ubranka, podgrzewacz, krzesełko, spacerówkę i milion innych rzeczy łącznie z ciuchami ciążowymi i NIE MUSZĘ NICZEGO KUPOWAĆ [emoji85] (oczywiście ciuszki i tak kupię[emoji1787])

Też mam trochę rzeczy od mojej siostry po 2 chłopakach, u mnie też będzie raczej synek więc duża ulga w budżecie :) zwłaszcza teraz jak wykanczamy nasze cztery sciany to każdy gratis przyda się :)
 
A mam pytanie trochę z innej beczki czy któraś z Was ma w domu suszarkę do ubrań? A bardziej mnie nawet interesuje czy macie pralko - suszarkę bo na sama suszarkę nie mam miejsca.
Póki co mam pralkę ale przed nami remont pierwszego piętra (narazie mieszkamy na poddaszu) bo rodzice biorą parter po babci i wtedy w drugiej łazience chcę to cudo. To przy takiej ilości osób duże ułatwienie. Zawsze możesz postawić jedno na drugim [emoji848]
 
A mam pytanie trochę z innej beczki czy któraś z Was ma w domu suszarkę do ubrań? A bardziej mnie nawet interesuje czy macie pralko - suszarkę bo na sama suszarkę nie mam miejsca.
My planujemy kupić suszarkę. Mój brat ma pralkę i suszarkę i poleca takie zestawienie zamiast jednego urządzenia. Też myślę że lepiej dwa, bo jedno pranie robisz później suszysz i w tym czasie możesz nastawić drugie pranie bez czekania aż się wysuszy
 
reklama
Też mam trochę rzeczy od mojej siostry po 2 chłopakach, u mnie też będzie raczej synek więc duża ulga w budżecie :) zwłaszcza teraz jak wykanczamy nasze cztery sciany to każdy gratis przyda się :)
Przed nami też generalny remont[emoji53] na samą myśl mi słabo. Nie wiem czy ja źle gospodaruję pieniędzmi czy co ale odłożyć jakiekolwiek pieniądze to u mnie graniczy z cudem. Jedyny plus, że mąż ma firmę budowlaną i wszystko będzie robił sam... ale z racji tego że jest w domu 6 razy do roku będziemy się remontować pewnie 10 lat[emoji23]
 
Do góry