reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja się najbardziej boję tłoku, który nas czeka. Mieszkamy na około 27 m. Dwa pokoje, przedpokój,prysznic i ubikacja.Nie wstawimy łóżeczka, bo nie ma miejsca z więc mam taki pomysł, że kupię łóżko piętrowe dzieciom (to z Ikea). Też. Kurę. Na górze starszak a na dole położę materac i tam będzie młodsze, początkowo tylko w dzień, a potem też w nocy.Ale nie wiem, czy to dobry pomysł.
A kołyska też Ci się nie zmieści? Ja ostatnio oglądałam z Chicco tą 3w 1. Fajna, zgrabna i na kółkach. Potem można zrobić z tego krzesełko. Ma super opinie. Ale też kosztuje koło 900 zł...
 
reklama
Ja mam mieszkanie na razie jest nas 3 ale pierzemy dużo. Mam balkon ale tylko w lecie można tam suszyć. Poza tym jak wystawie suszarkę to już wyjac się za bardzo nie da. A ta suszarka z markami stojącą w salonie doprowadza mnie do szału.
U mnie dzisiaj stoją dwie pełne i już kolejną zapełniam na dworze. Jeszcze panowie mi zakładają klimatyzację i kręcą się między tym, przesuwają[emoji85] Jak mieszkałam na blokach to miałam sufitową nad wanną i na balkonie przynajmniej miejsca nie zajmowała... Teraz mam skosy i nie da rady.
 
W sumie to nic konkretnego. Chyba hormony dają mi w kość i powodują depresyjny nastrój. Do tego ostatnio ciągle gdzieś jeżdżę i nie mam czasu dla dzieciaków. Troche mnie to dołuje ale nic nie mogę na to poradzić.
 
W sumie to nic konkretnego. Chyba hormony dają mi w kość i powodują depresyjny nastrój. Do tego ostatnio ciągle gdzieś jeżdżę i nie mam czasu dla dzieciaków. Troche mnie to dołuje ale nic nie mogę na to poradzić.
To chyba normalne. Ja też ostatnio dużo za dużo myślę. Jeszcze to moje samopoczucie do d... boląca głowa i to że czuję się jak wieloryb. Dzisiaj jak się obejrzałam z boku w witrynie sklepowej to mi się oczy otworzyły jak bardzo już brzuch jest widoczny... Tłumaczę sobie że lato szybko zleci a we wrześniu już będzie z górki. Wszystko się da wytrzymać oby tylko nasze dzieciaczki urodziły się zdrowe[emoji8][emoji8][emoji8]
 
A kołyska też Ci się nie zmieści? Ja ostatnio oglądałam z Chicco tą 3w 1. Fajna, zgrabna i na kółkach. Potem można zrobić z tego krzesełko. Ma super opinie. Ale też kosztuje koło 900 zł...
No fena duża.Fotelik do karmienia mam z Ikea. Zajmuje mało miejsca,więc z pewnością go będę stosować. Taka kołyska pewnie na kilka miesiecy starczy, więc nie wiem czy zainwestować. Po porodzie zobaczę,może rzeczywiście na ten czas kupię.Ale jeśli drugie dziecko będzie jak to pierwsze, to szkoda kasy i miejsca ;-p
 
reklama
Macie już w głowach jakieś plany porodu? Zamierzacie napisać? Ja wiem dokładnie czego chce. Oczywiście mam świadomość, że czasem nie da się wszystkiego zrealizować ale przynajmniej mam zarys.

Padarka jak planujesz mieć wózek to przecież maluch może spać w gondoli w waszej sypialni ;) zazwyczaj gondole są wypinane ze stelaża przecież.
 
Do góry