reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny melduję że byłam na wizycie.Juz 20+1 :) Będzie dziewczynka [emoji4][emoji3590] i co najważniejsze wszystko w porządku.Troszke kiepsko się niunia ulozyla i za wiele nie dalo się zobaczyć tym razem.Polowkowe za 4 tygodnie.Mam coraz większa nadzieję ,że i do nas wreszcie uśmiechnie się szczęście i cala ciąża będzie przebiegać prawidłowo [emoji3590][emoji3531] a jak u Was po ostatnich wizytach?
[emoji3531] cudne wiadomości z rana, gratuluję dziewczynki[emoji7] i już masz połowę ciąży za sobą[emoji846] późno masz połówkowe. Ja bym chciała już a jeszcze muszę czekać równy miesiąc...
Dzień dobry mamusie. Udanego dnia! Ja dzisiaj walczę z [emoji526]. Zamówiłam 20kg i muszę to przerobić[emoji849]
 
reklama
Dziewczyny melduję że byłam na wizycie.Juz 20+1 :) Będzie dziewczynka [emoji4][emoji3590] i co najważniejsze wszystko w porządku.Troszke kiepsko się niunia ulozyla i za wiele nie dalo się zobaczyć tym razem.Polowkowe za 4 tygodnie.Mam coraz większa nadzieję ,że i do nas wreszcie uśmiechnie się szczęście i cala ciąża będzie przebiegać prawidłowo [emoji3590][emoji3531] a jak u Was po ostatnich wizytach?
Gratuluję córeczki [emoji7][emoji8]
To już 20+1?? Matko to na kiedy Ty masz termin?
 
Ewelas gratulacje 💖 zazdroszczę połowy ciąży.

U mnie truskawki dojrzewają w ogródku :) zobaczymy co z nich będzie bo mrówki mi wyżerają co dojrzalsze 😡 a jak nie mrówki to 🐕 🙈 bo wiecie... Mam psa który surowego mięsa nie lubi a uwielbia owoce i warzywa. Zjada truskawki, banany, arbuza, jabłko, marchewke, ogórki itd.
 
Dziewczyny melduję że byłam na wizycie.Juz 20+1 :) Będzie dziewczynka 😊❤️ i co najważniejsze wszystko w porządku.Troszke kiepsko się niunia ulozyla i za wiele nie dalo się zobaczyć tym razem.Polowkowe za 4 tygodnie.Mam coraz większa nadzieję ,że i do nas wreszcie uśmiechnie się szczęście i cala ciąża będzie przebiegać prawidłowo ❤️♥️ a jak u Was po ostatnich wizytach?
Gratulacje nasza pierwsza dziewczynka :))) Super ja jeszcze muszę poczekać prawie 3 tygodnie i mam nadzieję że będę już wiedzieć, ciągnie mi się to długo.
 
Już połowa za Tobą super gratulacje.
Dziewczyny melduję że byłam na wizycie.Juz 20+1 :) Będzie dziewczynka [emoji4][emoji3590] i co najważniejsze wszystko w porządku.Troszke kiepsko się niunia ulozyla i za wiele nie dalo się zobaczyć tym razem.Polowkowe za 4 tygodnie.Mam coraz większa nadzieję ,że i do nas wreszcie uśmiechnie się szczęście i cala ciąża będzie przebiegać prawidłowo [emoji3590][emoji3531] a jak u Was po ostatnich wizytach?
 
Pies vege. [emoji3][emoji3]
Ewelas gratulacje [emoji178] zazdroszczę połowy ciąży.

U mnie truskawki dojrzewają w ogródku :) zobaczymy co z nich będzie bo mrówki mi wyżerają co dojrzalsze [emoji35] a jak nie mrówki to [emoji240] [emoji85] bo wiecie... Mam psa który surowego mięsa nie lubi a uwielbia owoce i warzywa. Zjada truskawki, banany, arbuza, jabłko, marchewke, ogórki itd.
 
Cześć
Mam trochę niestosowne pytanie czy wam też tak wypryszcza cyc[emoji39][emoji1787][emoji1787].
Ja zazwyczaj z tych mini biustów teraz są ogromne i wydaje mi się że w gorącą między nimi to się dzieje.
 
A żebyś wiedziała że vege pies 😝 a dokladniej sunia. Dba o linię 😂

Mnie wypryszczyło wszędzie. Twarz, plecy, dekolt.... Drobne malutkie krostki które swędzą jak cholera. Cyc troszkę tylko urósł 🙈
 
Ewelas gratulacje [emoji178] zazdroszczę połowy ciąży.

U mnie truskawki dojrzewają w ogródku :) zobaczymy co z nich będzie bo mrówki mi wyżerają co dojrzalsze [emoji35] a jak nie mrówki to [emoji240] [emoji85] bo wiecie... Mam psa który surowego mięsa nie lubi a uwielbia owoce i warzywa. Zjada truskawki, banany, arbuza, jabłko, marchewke, ogórki itd.
Moje dwie sunie też wszystkożerne. Ostatnio mają szał na banany, truskawki i borówki. W moim ogródku jest plaga ohydnych [emoji222] [emoji222] dorwały się do cukinii, zeżarły hosty i sałatę[emoji3525].
Dziewczyny kiedy u Was w szkołach wystawiają oceny? Tak myślę czy jeszcze będą jakieś testy i zaliczenia czy powoli można odpoczywać[emoji848]
 
reklama
Do góry