reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dzień dobry. U nas nareszcie słoneczko. Ja już po zakupach i biorę się za gotowanie i generalny przegląd szafek kuchennych bo od wczoraj trochę bardziej mi się chce coś robić[emoji849]
Ja z OM mam termin na 23.11 a z USG 16.11 ... Ciekawe kiedy urodze...
Ja na 23 a z USG na 20... W poniedziałek wizyta. Zobaczę w końcu po miesiącu co tam u maleństwa[emoji7]
 
Cześć Ja na szczęście dziś mam wolne od gotowania. Wczoraj ugotowałam gar rosołu a rano na deser chlebek bananowy i jestem w końcu wolna [emoji3]
Dzień dobry. U nas nareszcie słoneczko. Ja już po zakupach i biorę się za gotowanie i generalny przegląd szafek kuchennych bo od wczoraj trochę bardziej mi się chce coś robić[emoji849]Ja na 23 a z USG na 20... W poniedziałek wizyta. Zobaczę w końcu po miesiącu co tam u maleństwa[emoji7]
 
W poniedziałek wizyta. Zobaczę w końcu po miesiącu co tam u maleństwa[emoji7]

Ja mam wizytę we wtorek :D nie widziałam szkraba od 23.04 więc już nie mogę się doczekać :D musiałam sobie zrobić morfologie przed wizytą i wlasnienodebrałam wyniki, trochę odbiegają od normy i wskazują na przebytą infekcje a przez caly czas funkcjonowalam normalnie :p mam nadzieje, ze to nie ukrytą koroną :p
 
No czy poczatek czy koniec listopada tak samo mozna czuc sie listopadowka [emoji3]Moja tez pierwsza ciąża, ale z opinii mam czesto słyszałam , ze ciążą była fajnym stanem i po porodzie stwierdzaly, ze co im sie nie podobalo w byciu w ciąży I ze chetnie by wrocily do tego stanu [emoji4] takze chyba warto sie nacieszyć tym czasem i przygotować psychicznie na spokojnie bo później nie bd tak kolorowo [emoji3]

Początki były ciężkie, strasznie męczyły mnie nudności i wymioty. Bywały dni że nie miałam siły na nic ale na szczęście mam to już za sobą 😉 teraz już tylko cieszyć się i aby maleństwa były zdrowe 😊🥰 teraz wizytę mam na koniec czerwca więc może dowiem się jaka płeć 😊
 
Czesc Dziewczyny, jestem tu nowa :) dolaczam do Waszej grupy :) termin mam na 14 listopada, pierwsza ciąża, tez chlopak jak u wiekszosci z Was :)
Witamy :)

Ale się namęczyłam w weekend... dopadła mnie rwa kulszowa :( jakieś 4 lata temu miałam już epizody z tą łajzą ale wtedy leki przeciwzapalne szybko uśmierzyły ból a ból taki że najgorszemu wrogowi nie życzę....
Dobrze, że trochę odpuściło i w miarę mogę funkcjonować ;)
Dziewczyny trzeba ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, niestety nasz kregosłup właśnie zdaje egzamin zycia...
 
Początki były ciężkie, strasznie męczyły mnie nudności i wymioty. Bywały dni że nie miałam siły na nic ale na szczęście mam to już za sobą [emoji6] teraz już tylko cieszyć się i aby maleństwa były zdrowe [emoji4][emoji3059] teraz wizytę mam na koniec czerwca więc może dowiem się jaka płeć [emoji4]
Noo to początek miałaś ciężki [emoji51] ale dobrze, ze juz minelo I trzeba sie cieszyc [emoji4][emoji7]

Noo to życzę Ci abyś pod koniec czerwca poznała płeć [emoji6]
Ja mam 22.06 polowkowe, wiec tez moze dowiem sie na 100% co tam jest miedzy nogami czy nie ma nic [emoji3] bo ostatnio sie nie dowiedziałam na 100%...
 
reklama
Ja już po wizycie. Dzieć większy o tydzień i dalej coś wystaje więc w temacie płci już się raczej nic nie zmieni[emoji39] z profilu śliczny (jak mama[emoji23]) ale znowu nie dostałam zdjęcia[emoji2955]. Ale... Nic nie przytyłam co mnie bardzo cieszy[emoji6]
Czesc Dziewczyny, jestem tu nowa :) dolaczam do Waszej grupy :) termin mam na 14 listopada, pierwsza ciąża, tez chlopak jak u wiekszosci z Was :)
Witamy[emoji8] Kolejny chłopczyk na liście[emoji3531]
 
Do góry