reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Byłam u rodziców na kilka dni i w ciąg paru godzin spadło 80 litrów na m2. Mam nadzieję, że wszystkoubWas w porządku, niestety wiem jak to jest sprzątać dom po zalaniu....
Wczoraj przejechałam 300 km i dopadło mnie parę ulew po drodze więc było trochę niebezpiecznie na autostradzie.
Dziewczyny, jesli duzo jezździcie samochodem to polecam kupić apater do pasów, świetna rzecz :)
Dostała również furę ciążowych rzeczy i rogala do spania od siostry, chyba już nie muszę nic kupować bo ciuchy właściwie nie zniszczone, odeśle więc spodnie z zalando, pare zlotych w kieszeni :)
Milej niedzieli ;)
 
reklama
Kobitki, właśnie dziewczyny z drugiego forum ktore sledze daly radę co do kupna materacy do łóżeczka i przestrzegają zeby nie kupować absolutnie materacy z gryką, bo bardzo często w tych materacach pod wplywem wilgoci lęgną się robaki, które potem nocą buszują i podgryzają malucha. Ugryzienia wyglądają potem jak potówki lub swędzącą wysypka 😮. Ja trochę doznalam szoku, bo co prawda nie jestem dobrze ogarnięta w tych wszystkich kwestiach jeszcze bo do pierwsza ciąża, ale w życiu bym nie pomyślała ze takie numery mogą się dziać w produktach które są przecież przeznaczone dla niemowląt. Szok. Już na zawsze będę mieć zakodowane: NIGDY GRYKI! 😛😲
W kokosie też lubią być robale 🙄
 
Gryka to produkt pochodzenia naturalnego więc rybactwo może być. Moja dziecko miało w łóżeczku materac piankowy tylko trochę lepszy nie najtańszy i nic się nie działo. Poza tym zwracajcie uwage na to że zawsze może zdążyć się wtopa łóżeczko posikane ulanie wymioty czy masa innych rzeczy i pranie czy czyszczenie gryki czy kokosa jakoś mało mi się widzi.
Kobitki, właśnie dziewczyny z drugiego forum ktore sledze daly radę co do kupna materacy do łóżeczka i przestrzegają zeby nie kupować absolutnie materacy z gryką, bo bardzo często w tych materacach pod wplywem wilgoci lęgną się robaki, które potem nocą buszują i podgryzają malucha. Ugryzienia wyglądają potem jak potówki lub swędzącą wysypka [emoji50]. Ja trochę doznalam szoku, bo co prawda nie jestem dobrze ogarnięta w tych wszystkich kwestiach jeszcze bo do pierwsza ciąża, ale w życiu bym nie pomyślała ze takie numery mogą się dziać w produktach które są przecież przeznaczone dla niemowląt. Szok. Już na zawsze będę mieć zakodowane: NIGDY GRYKI! [emoji14][emoji44]
 
Gryka to produkt pochodzenia naturalnego więc rybactwo może być. Moja dziecko miało w łóżeczku materac piankowy tylko trochę lepszy nie najtańszy i nic się nie działo. Poza tym zwracajcie uwage na to że zawsze może zdążyć się wtopa łóżeczko posikane ulanie wymioty czy masa innych rzeczy i pranie czy czyszczenie gryki czy kokosa jakoś mało mi się widzi.
Dlatego u nas zawsze był nieprzemakalny podkład na materac.
 
Współczuje stresu...ja tez jestem raczej z tych co maja niskie ciśnienie, ale właśnie na ostatnich badaniach doznałam szoku jak usłyszałam 90/60 i wg lekarza ze jest ok. Muszę zakupić ciśnieniomierz i kontrolować to, bo często właśnie robi mi się słabo. Uważaj na siebie i nie wiem kiedy ostatnio krew badalas to może jak masz okazje tez ja zbadaj. Zdrówka życzę 😙
Miałam raz badaną w ciąży i mam objawy niedoboru żelaza. No i lekarz zapomniał mi wypisać recepty i jeszcze nie biorę, ale w środę mam wizytę, to poproszę o badanie krwi i ta receptę.
 
Miałam raz badaną w ciąży i mam objawy niedoboru żelaza. No i lekarz zapomniał mi wypisać recepty i jeszcze nie biorę, ale w środę mam wizytę, to poproszę o badanie krwi i ta receptę.

Ja niestety mam niskie żelazo od zawsze więc teraz biorę mega dawkę żelaza od początku II trymestru... nie cierpię brać żelaza...

Jejku... To ja pierwsza w kolejce do rozpakowaniu :p
Jak tam Wasza waga? U mnie 21 tc i w ostatnim tygodniu podskoczyło 1,5 kg... Nie wiem dlaczego, brzchu mam sporo większy ale nie jadłam wiecej i byłam bardzo aktywna... eh.. będzie odchudzanie :p
 
Ja niestety mam niskie żelazo od zawsze więc teraz biorę mega dawkę żelaza od początku II trymestru... nie cierpię brać żelaza...

Jejku... To ja pierwsza w kolejce do rozpakowaniu :p
Jak tam Wasza waga? U mnie 21 tc i w ostatnim tygodniu podskoczyło 1,5 kg... Nie wiem dlaczego, brzchu mam sporo większy ale nie jadłam wiecej i byłam bardzo aktywna... eh.. będzie odchudzanie :p
Dziecko Ci rośnie 😂🤪
 
A ja niby dużo nie przytyłam, najpierw waga mi spadła o 2 kg, w ostatnich 3 tygodniach przytyłam pół kg, a rozstępy mam takie ze nie mogę na siebie patrzeć. Ledwo się przyzwyczaiłam do tych na piersiach a się już pojawiły na udach 😣 w spodnie się nie mieszczę, czyli poszło w uda i tylek, brzuch też mam wrażenie że z każdym dniem coraz większy i mam wrażenie że przytyłam z 5 kg a nie 0,5 😂
 
reklama
Cześć ;) u mnie 18 tydzień ciąży i chcialabym zapytac o to czy niektore z Was również, tak jak ja nie odczuwają kompletnie żadnych objawów ciąży ? Delikatnie mnie to martwi, bo oprócz powiększonego brzuszka nie występują żadne dolegliwości, ani tez nie czuje jeszcze ruchów (zaliczając łaskotanie/przelewanie itp o których czytałam). Poprzednie USG miałam w 13 tygodniu i od tamtego czasu nie wiem tak naprawdę co się dzieje z dzidziusiem.
 
Do góry