reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

50kg w sensie, że tyle ważysz? Oddam Ci tak z 10kg od siebie, co Ty na to?? Ja mam 74kg na wadze :/
Moje poprzednie wyniki były jak nie w ciąży 😂 za dobre podobno. Zobaczymy co będzie tym razem ale jeszcze trochę do wizyty.

Ja również mogę dyszkę oddać :D
Waga z samego rana 77kg :/ 5,5 kg na plus...
Ostatnio waga wystrzeliła, pierwsze zdjecie z 9.06, 2 to dzisiejsze :D
 

Załączniki

  • 20200624_185033.jpg
    20200624_185033.jpg
    1 001,8 KB · Wyświetleń: 126
  • 20200624_184833.jpg
    20200624_184833.jpg
    833,8 KB · Wyświetleń: 126
reklama
50kg w sensie, że tyle ważysz? Oddam Ci tak z 10kg od siebie, co Ty na to?? Ja mam 74kg na wadze :/
Moje poprzednie wyniki były jak nie w ciąży 😂 za dobre podobno. Zobaczymy co będzie tym razem ale jeszcze trochę do wizyty.
Hehe, no tyle ważę, dodatkowych nie chcę. Ale ja już czuję się jakaś taka ociężała 8-) Ale hemoglobinki i erytrocytów bym trochę pożyczyła, bo u mnie z tym bieda.
Ja już miałam miesiąc temu dostać receptę, ale że mój lekarz zapomniał to nie miałam i nie brałam tabletek co zaskutkowało jeszcze gorszymi wynikami teraz.
 
@Padarka, moja gin już mi od poczatku 2 trymestru kazała brać żelazo, i tak z rana mam dawkę 20 mg jonów żelaza II generacji, a po południu 80 mg jonów III generacji. Nie mam poj3cia co to oznacza ale tak na mnie podziałało, że wyniki nie są idealne ale nie spadają ale moja przemiana materii nie istnieje :p
@Bubuś czujemybsie dobrze ale poda deszcz więc i spadnie mnie dopada wiec wyjechala 2 malutka kawka :p
Nie wiem o czym mówisz z tym żelazem || i ||| generacji. Ja dzisiaj zaczęłam brać terdyferon, zobaczymy, czy zadziała.Mam nadzieję, że nie wpłynie na moją przemianę materii :-)
 
Nie wiem o czym mówisz z tym żelazem || i ||| generacji. Ja dzisiaj zaczęłam brać terdyferon, zobaczymy, czy zadziała.Mam nadzieję, że nie wpłynie na moją przemianę materii :-)
Na opakowaniu jest zaznaczone jaką to jest generacja, wyczytałam że chodzi o to jak się wchłania żelazo.

Niestety moja waga nie kłamie, a ja mam 178cm i tzw. grubej kości, czyli szerokie lapki, stópki, miednica itp. kiedyś rozpaczałam teraz już olewam to. Mam nadzieje, że przy porodzie będzie łatwiej :p chociaz ja urodziłam się jako klocek 4,5 kg :o:o:o
 
Cześć dziewczynki.
Sylwia dałabym Ci z 15 kg mniej[emoji15] ja jestem niska i u mnie widać każdy nadprogramowy kg...
Bubuś możesz dać namiary na tą nianię? Też zamówię.
Dzisiaj przedszkolak ma zakończenie, musimy gnać bo tablo. Jutro w szkole odbiór świadectw. A w sobotę idę na pogrzeb i kompletnie nie wiem w co się ubrać... W nic się nie mieszczę a kupować coś specjalnie na te parę godzin nie bardzo mi się widzi[emoji85].
Mąż przyjeżdża w sobotę i chyba zacznę ogarniać wyprawkę. Mój dzieć coś tam się odzywa, delikatnie i rzadko[emoji849]
 
Ja też wysoka nie jestem, bo tylko 165cm. Przed pierwszą ciąża ważyłam 65kg. Teraz startowałam z 72 chyba.

Ewa prosze: Link do: OBROTOWA KAMERA WIFI IP MONITORING HD NIANIA RUCH

Jedyne co, to musi być podłączona kablem micro-usb. Jest w zestawie, ale bez wtyczki do kontaktu.
 

Załączniki

  • IMG20200625084417.jpg
    IMG20200625084417.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 110
reklama
Do góry