reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Aaa rozumiem a znalazłaś już jakiegoś kardiologa?
Pani kardiolog ze szpitala Jana Pawła II stwierdziła, że to nie od serca. Być może kręgosłup. W to nie chce mi się wierzyć. Jeden z lekarzy sugeruje jeszcze zaburzenia nerwu błędnego. Dokładając do tego mdłości, niesmak w ustach u inne objawy to by się zgadzało. Moja ginekolog wspominała o nerwie błędnym, że właśnie w ciąży hormony zaburzają jego prace i stąd mdłości. Czekam aż wróci z urlopu znajomy tego lekarza - neurolog i mają mi zrobić jeszcze jakieś badania. Próbę pozycyjną czy coś takiego.
 
Dziękuję ślicznie 😙 właśnie nie wiem jakie imię, nie mam wogole pomysłów. Partner wymyśla ale nie mogę się zdecydować 🤣 ( Alicja, Klara, Laura, Oliwia, Eliza ) 😃

No ja jestem zwolennikiem krótkich imion więc też popieram pomysł Ali 😁 ale jakby nie było to Wam sie ma podobać 😁

U nas dziewczynka miała być Hania ❤️

A tak wyglądamy w 20+3 (70 kg 🙈)

IMG_20200625_190521.jpg
 
reklama
Do góry