reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny chyba większość z nas będzie miała chłopca ? Czy mi się wydaje czy jakoś mało dziewczynek się rodzi ? Moje dwie dobre kumpele maja po dwóch chłopców , brat bliźniaki tez chłopcy , jakieś „gwiazdy” typu rozenek czy szatan tez chłopcy 😁 nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie czy zbieg okoliczności ☺
Cos w tym jest. Wiekszosc znajomych ciezarnych spodziewa sie chłopców
 
reklama
Dziewczyny chyba większość z nas będzie miała chłopca ? Czy mi się wydaje czy jakoś mało dziewczynek się rodzi ? Moje dwie dobre kumpele maja po dwóch chłopców , brat bliźniaki tez chłopcy , jakieś „gwiazdy” typu rozenek czy szatan tez chłopcy 😁 nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie czy zbieg okoliczności ☺
Zgadzam się. Dużo znajomych będzie miało właśnie chłopca 😉 A u mnie będzie księżniczka 😊
 
Dziewczyny chyba większość z nas będzie miała chłopca ? Czy mi się wydaje czy jakoś mało dziewczynek się rodzi ? Moje dwie dobre kumpele maja po dwóch chłopców , brat bliźniaki tez chłopcy , jakieś „gwiazdy” typu rozenek czy szatan tez chłopcy 😁 nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie czy zbieg okoliczności ☺
Dokladnie tak też mam takie wrażenie gdzie nie spotkam ciężarnej wszystkie chłopca mają mieć w moim przypadku trafić dziewczynkę to jak wygrana w totka hehe ale więcej próbować nie będę jestem zdana na męskie towarzystwo 😉
 
Dziewczyny chyba większość z nas będzie miała chłopca ? Czy mi się wydaje czy jakoś mało dziewczynek się rodzi ? Moje dwie dobre kumpele maja po dwóch chłopców , brat bliźniaki tez chłopcy , jakieś „gwiazdy” typu rozenek czy szatan tez chłopcy 😁 nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie czy zbieg okoliczności ☺

Myślę, ze zbieg okoliczności bo moja bratowa we wrześniu będzie miala córkę, dwie kumpele urodzą w październiku córki a trzecia w sierpniu 😁 i czwarta w listopadzia 😂

I jedna juz w czerwcu urodziła córkę i kuzynka w marcu tez córkę 😁 tylko jedna kuzynka która na termin tydzień po mnie będzie miała chłopaka a tam to same dziewczynki 😁 przynamniej w moich stronach 🤪
 
O Raciborskiej

Ooo super o Raciborskiej też czytałam dobre opinie ale zdecydowałam się jednak na Łubinowa A czykolwiek żeby tam rodzić trzeba mieć tam lekarza A mi się trafił mało sympatyczny i jak ma tak być przy porodzie to jeszcze się zastanowię...
Lekarza mam z Gliwic - w czasie wirusa mój był niedostępny i znalazłam jakiegoś w zastępstwie na szybko, a ze jest właśnie miły i przyjemny to zostałam przy nim. Z Raciborskiej mam póki co namiary na położna i zamierzam zwrócić się do niej, aby była ze mną przy porodzie bo można tam tak robić. Powiem Ci, ze rodząc pierwszy raz tez myślałam, ze lekarz odgrywa role przy porodzie a jednak w zasadzie to położna cały czas jest przy Tobie lekarz dogląda jedynie i przyszedł na sama końcówkę.
 
Lekarza mam z Gliwic - w czasie wirusa mój był niedostępny i znalazłam jakiegoś w zastępstwie na szybko, a ze jest właśnie miły i przyjemny to zostałam przy nim. Z Raciborskiej mam póki co namiary na położna i zamierzam zwrócić się do niej, aby była ze mną przy porodzie bo można tam tak robić. Powiem Ci, ze rodząc pierwszy raz tez myślałam, ze lekarz odgrywa role przy porodzie a jednak w zasadzie to położna cały czas jest przy Tobie lekarz dogląda jedynie i przyszedł na sama końcówkę.
Ja na początku też znalazłam fajnego lekarza tyle że prywatnie wiadomo wirus no i on w Dąbrowie Górniczej tylko przyjmuje A pomyślałam że dobrze mieć lekarza tam gdzie się rodzi no i wymyśliłam sobie Łubinowa na NFZ to teraz mam faktycznie lekarz w sumie nie ma znaczenia przy porodzie bo jest tylko na chwilę i to mnie pociesza żeby kolejny raz nie zmieniać lekarza A polozne podobno wszystkie fajne więc może jakoś to będzie 😊najważniejsze żeby z dzieckiem było wszystko ok😊
 
Pomijając płeć już , to dosłownie gdzie się nie obejrzę tam ciężarne 😍 leżę sobie i czekam aż maluch da o sobie znać , kopie - nagrywam z włączona lampa to przestaje , kończę nagrywać to odzywa się . Co za cwaniak 😄


Mój ma tak samo 😂😂 wystarczy, że bluzkę do gory podniosę i od razu przestaje sie ruszać 😂😂 a jak tylko zasłonię to kopie 😂😂🤷‍♀️
 
reklama
Jestem po połówkowym. Mały zdrowy, na 100% facet. Uparty i złośliwy - nie chciał dać się zbadać. 492g szczęścia. Dr mówi że jest o tydzień starszy (nie tylko większy) i mam nastawiać się na wcześniejszy poród.
 

Załączniki

  • IMG20200710103151.jpg
    IMG20200710103151.jpg
    957,7 KB · Wyświetleń: 77
Do góry