reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
A skąd będziesz zamawiać i gdzie można w najlepszej cenie dostać? Orientujesz się już, bo ja też chciałam, żeby ponagrywac czytane przez nas książeczki jeszcze przed porodem :-)
Ja będę zamawiać grzechotkę, a ona chyba nie ma opcji nagrywania. Nie patrzyłam jeszcze na porównywanie cen.
 
Śliczne zdjęcia na pamiątkę. Super że wszystko ok. Ja jeszcze na swoje czekam do wtorku. I mam nadzieje że dowiem się kto tam siedzi w środku. Imię dla dziewczynki mam ale dla chłopca to trudna sprawa.
Jestem po połówkowym. Mały zdrowy, na 100% facet. Uparty i złośliwy - nie chciał dać się zbadać. 492g szczęścia. Dr mówi że jest o tydzień starszy (nie tylko większy) i mam nastawiać się na wcześniejszy poród.
 
Cześć wszystkim. Pewnie żadna mnie nie pamięta ale byłam na początku wątku kilka dni z wami po czym okazało się że ciąża biochemiczna. Ale życie sie do mnie szybko usmiechnęło bo cykl pozniej znowu zaszłam i w poniedzialek zaczynamy 19 tydzien ciąży a termin na 14.12 😁 wy już po połowie ale ja prawie też! Tak napisalam bo mi się wątek wasz wyswietlił i chcialam życzyc wszystkim dobrego rozwiązania i zadnych problemow po drodze ❤❤❤
 
Cześć wszystkim. Pewnie żadna mnie nie pamięta ale byłam na początku wątku kilka dni z wami po czym okazało się że ciąża biochemiczna. Ale życie sie do mnie szybko usmiechnęło bo cykl pozniej znowu zaszłam i w poniedzialek zaczynamy 19 tydzien ciąży a termin na 14.12 [emoji16] wy już po połowie ale ja prawie też! Tak napisalam bo mi się wątek wasz wyswietlił i chcialam życzyc wszystkim dobrego rozwiązania i zadnych problemow po drodze [emoji173][emoji173][emoji173]
Witaj! Pamiętam Cie [emoji3526]Bardzo się cieszę, że chwilę później znów się udało.
Kogo się spodziewasz, już wiesz? Powodzenia [emoji172]
 
reklama
Do góry