reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Hej ja również na badaniu polowkowym dowiedziałam się że mam pepowine dwunaczyniowa 😑 wysłali mnie do kliniki padam prenatalnych tam zrobili badanie usg 3d i stwierdzili że pepowina jest dwunaczyniowa i dodatkowo na mózgu dziecka jest malutka kropeczka. Wysłali mnie na badania prenatalne inwazyjne (wbijali mi igle w brzuch) teraz czekam na wyniki maja być do 2 tyg strasznie się boję już 2 dzień tylko leżę i płacze 😑 czy ktoras z was miala coś podobnego ? Jak to się skończyło?
 
Musiałaś leżeć czy nie?
Z leczeniem ciężko. Miałam się oszczędzać nie ,dźwigać , i absolutnie nie denerwować się w ostateczności jeżeli dalej by się skracała czeka mnie szef lub jakiś krążek nie pamiętam dokladnienjak mi to tłumaczył .... naszczescie póki co luteina daje radę, ale też się oszczędzam.
 
Z leczeniem ciężko. Miałam się oszczędzać nie ,dźwigać , i absolutnie nie denerwować się w ostateczności jeżeli dalej by się skracała czeka mnie szef lub jakiś krążek nie pamiętam dokladnienjak mi to tłumaczył .... naszczescie póki co luteina daje radę, ale też się oszczędzam.
Miało być leżeniem i szew .... przepraszam telefon jak zawsze mądrzejszy:/
 
A jaką masz teraz długość szyjki? Ja mam się tylko oszczędzać, oczywiście nie dźwigać ale nie muszę leżeć. Szyjka po skróceniu ma 3,5 cm więc nie jest źle.
2.2 cm, miałam 4.5 a w ciągu trzech tygodni zeszło do 2.2 teraz naszczescie póki co się nie skraca , ale wizyta u gina też co 2 tygodnie . Nie mam eraz badań ginekologicznych tylko szyjka mierzona co wizytę usg dopochwowo ..
 
2.2 cm, miałam 4.5 a w ciągu trzech tygodni zeszło do 2.2 teraz naszczescie póki co się nie skraca , ale wizyta u gina też co 2 tygodnie . Nie mam eraz badań ginekologicznych tylko szyjka mierzona co wizytę usg dopochwowo ..
Miałaś jakieś bóle, skurcze? Coś wpłynęło na tak mocne się skrócenie szyjki?
 
Hej ja również na badaniu polowkowym dowiedziałam się że mam pepowine dwunaczyniowa 😑 wysłali mnie do kliniki padam prenatalnych tam zrobili badanie usg 3d i stwierdzili że pepowina jest dwunaczyniowa i dodatkowo na mózgu dziecka jest malutka kropeczka. Wysłali mnie na badania prenatalne inwazyjne (wbijali mi igle w brzuch) teraz czekam na wyniki maja być do 2 tyg strasznie się boję już 2 dzień tylko leżę i płacze 😑 czy ktoras z was miala coś podobnego ? Jak to się skończyło?

Nie spotkałam się z czymś takim. Dużo sił i zdrowia życzę oraz tego aby się okazało, ze wszystko z dzieciątkiem w porządku.
 
reklama
Do góry