reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny. Czy wam brzuch Już ciąży? Czy przeszkadza wam już w codziennym funkcjonowaniu? Ja jestem w 24 tyg. i czuje już ograniczenia wynikająca z brzuszka. Trudno mi się wstaje częściej się męczę i ogólnie wydolność mam mniejszą a jak dużo się poruszam to czuje jak by brzuch ważył ze 100 kg i jest taki jak by bardzo pełny.
Malutka też potrafi nagle zaczynać fikac koziołki tak mocno że aż boli. A najgorzej to jest jak nie mogę się od razu wysikac albo po nocy to sikam jak stary chłop po trochę i na raty.
Ogólnie to wydaje mi się że mój brzuszek jest duży już. To moja 2 ciąża i on w ogóle się szybko pojawił i mocno rośnie.
 
Cześć dziewczyny. Czy wam brzuch Już ciąży? Czy przeszkadza wam już w codziennym funkcjonowaniu? Ja jestem w 24 tyg. i czuje już ograniczenia wynikająca z brzuszka. Trudno mi się wstaje częściej się męczę i ogólnie wydolność mam mniejszą a jak dużo się poruszam to czuje jak by brzuch ważył ze 100 kg i jest taki jak by bardzo pełny.
Malutka też potrafi nagle zaczynać fikac koziołki tak mocno że aż boli. A najgorzej to jest jak nie mogę się od razu wysikac albo po nocy to sikam jak stary chłop po trochę i na raty.
Ogólnie to wydaje mi się że mój brzuszek jest duży już. To moja 2 ciąża i on w ogóle się szybko pojawił i mocno rośnie.
Ja mam to samo, w poprzedniej ciąży taki brzuch to miałam w 9 miesiącu. I cały czas czuję jakby mój "tyłek" ważył tonę i jakby mnie przyciągał do podłogi z tak ogromną siłą, że ciężko mi że wszystkim, najgorzej mi się wstaje.
 
No mnie jak coś upadnie na podłogę pod meble to zaczynam się zastanawiać czy jest sens podnosić i czy na pewno tego potrzebuje [emoji23][emoji3]. Bo wiem że jak na ziemię po to zacznę sięgać to mogę mieć problem że wstaniem.
Wydaje mi się że do końca ten brzuszek ( A z nim razem i ja) będzie ogromny. Od października będę chyba chodzić w namiocie[emoji3][emoji3][emoji23][emoji23]
 
27 tc i tez mi jest ciezko.. Generalnie to zalezy od dnia ale czym wiecej ruszam się tym.jest lepiej. Wczoraj spedziłam wieczor z koleżankami w pozycji siedzącej i zawinełam sie wczesniej bo moim marzeniem bylo rozprostowanie sie na łóżku. żołądek miałam sciśniety aż mnie wszystko rozbolało. Ja juz nie nadaje sie na wieczorne pogaduchy :p przeprosiłam sie z kanapą :p
 
reklama
Ja prawie 24 tydzień i 4kg na plus, ale brzuch wydaje mi się, że mam duży chociaż nie przeszkadza mi bardzo.
W nocy to 2 razy wstaję do toalety i kręgosłup mnie boli jak śpię to dziwne, a tak to się czuje dobrze.
Idę w środę na badania ciekawe ile będzie ważył bo w 21+2 było nieco ponad 500g
Pewnie mnie skieruje na krzywą cukrową mam nadzieję, że dam rade :)
 
Do góry