reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Mnie tez sie zdarzało, ze leciała mi krew z nosa, ale o kiedy biore zelazo to cisza :)
Można faktycznie to anemia?
Za to teraz mecze się z dziąsłami... non stop mam gdzieś zapalenie dziąseł, krwawią trochę i boli... nitkowanie niestety nie pomaga.
Mi na krwawiące dziąsła pomogła pasta Meridol.
 
reklama
Część dziewczyny, pisałam tu na samym początku w marcu bodajże, co jakiś czas wchodziłam ale takie tempo ze nie moglam się wbić w rozmowę [emoji14] wiem że część dziewczyn przeszła na zamknięta grupę, więc teraz jest tu chyba? [emoji28] was mniej i będzie łatwiej. Dla ułatwienia przypomnę to moja druga ciąża, w domu siedzi ze mną prawie 3latek. Jestem z Leszna (Wlkp) spodziewam sie dziewczynki [emoji3] tak tak widziałam kilka postów wyżej ze same księżniczki [emoji28] aczkolwiek mój ginekolog mowi ze na 95procent i ze z 5procent można jeszcze zrobić chłopca także tego [emoji849] czy tylko moje dziecko takie duże około 700g [emoji33] mam 24tc
Też jestem z okolic Leszna, a w jakiej przychodni prowadzisz ciąże?
 
Dziewczyny jak tam wasze pociechy , aktywne w brzuszku ? Mój coś ostatnio z pęcherzem się polubił , ma dni ze siedzi na nim albo raczej kopie , ale to nieprzyjemne 😌
 
U mnie ma okresy dużego pływania i rozpychania się na pęcherzu też lubi sobie posiedzieć wtedy non stop chce mi się siku. Ale potrafi też robić takie obroty w środku i wypycha wtedy tylko jedna stronę brzucha że mnie się wydaje że chyba zaraz się przez brzuch przebije .
Dziewczyny jak tam wasze pociechy , aktywne w brzuszku ? Mój coś ostatnio z pęcherzem się polubił , ma dni ze siedzi na nim albo raczej kopie , ale to nieprzyjemne [emoji18]
 
Dziewczyny jak tam wasze pociechy , aktywne w brzuszku ? Mój coś ostatnio z pęcherzem się polubił , ma dni ze siedzi na nim albo raczej kopie , ale to nieprzyjemne 😌
U mnie zdarzają się takie fale aktywności na max :p wczoraj mlody uwielbial kopac w pęcherz, ale mialam wrazenie że małemu przeszkadzalo to, ze pęcherz jest zbyt pełny. Po toalecie jak miakiem zasial :p

Dzisiaj z samego rana standardowo mocz plus morfologia i w czwartek wizyta u mojej gin, stęskniłam sie za maleństwem :)
 
Dziewczyny jak tam wasze pociechy , aktywne w brzuszku ? Mój coś ostatnio z pęcherzem się polubił , ma dni ze siedzi na nim albo raczej kopie , ale to nieprzyjemne 😌
Mój wojował wczoraj w nocy między 23-2. nie mogłam spać, szalał tak, że zastanawiałam się, czy coś jest nie tak. dziś za to boli mnie łeb i wciągnęło mi karte w bankomacie 😔
 
U nas też akrobatyki - najczęściej nocne, choć i za dnia tez się zdarzają. Czasem już bolesne i niekoniecznie przyjemne, ale właśnie jak opróżnię pęcherz to jakby spokojniej. W jedna noc śmiałam się bo starsza córka obudziła się ok 3 na siku, potem piciu, potem że jej za ciepło a jak już jedna zasnęła to druga się uaktywniła w brzuchu, że zasnąć nie mogłam 🤪
 
reklama
Do góry