Justynka1234
Fanka BB :)
Dziewczyny zjadłam dwa kawałki zakalca:/ I dopiero teraz pomyślałam czy tam nie ma surowych jajek?:/
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Zakalec to niedopieczone ciasto. Całkiem surowych raczej nie ma.Dziewczyny zjadłam dwa kawałki zakalca:/ I dopiero teraz pomyślałam czy tam nie ma surowych jajek?:/
przeciez przez jakis czas był w piekarniku, to wybiło bakterie. tylko nie wiem po co jadłaś zakalca, żeby brzuch Cię bolał albo żebyś dostała biegunki?Dziewczyny zjadłam dwa kawałki zakalca:/ I dopiero teraz pomyślałam czy tam nie ma surowych jajek?:/
przeciez przez jakis czas był w piekarniku, to wybiło bakterie. tylko nie wiem po co jadłaś zakalca, żeby brzuch Cię bolał albo żebyś dostała biegunki?
ja kupiłam kombinezon ala pajacyk, mam do szpitala 10-15minut, to chyba się nie zagotuje, czasem listopad bywa paskudny, a ja mam termin pod koniecCo bierzecie na wyjście ze szpitala dla malucha? Powiedzmy, że będzie 5-10stopni. Kombinezon ocieplany? Czy będzie mu za gorąco?
I wogole jaki kombinezon najwygodniejszy do fotelika, wózka?
Taki zwykły z raczkami i nóżkami, czy taki gdzie całe dziecko się wkłada, tylko głową wystaje, czy może taki z raczkami ale na dole jak śpiworek zabudowany?Moje dylematy
![]()
Co bierzecie na wyjście ze szpitala dla malucha? Powiedzmy, że będzie 5-10stopni. Kombinezon ocieplany? Czy będzie mu za gorąco?
I wogole jaki kombinezon najwygodniejszy do fotelika, wózka?
Taki zwykły z raczkami i nóżkami, czy taki gdzie całe dziecko się wkłada, tylko głową wystaje, czy może taki z raczkami ale na dole jak śpiworek zabudowany? [emoji16] Moje dylematy [emoji16]
Jak chcesz wkładać do wózka dziecko to obojętnie jaki kupisz ale jak chcesz do fotelika to pajacyk lepszy bo między nóżkami trzeba zapisać pas.