reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja po wizycie.
Te ruchy malucha mogą być czasami bolesne :p
Młody też jest dość spory, bo ma 1500g 29+3tc dzisiaj, więc cieszę się ;) lepiej do przodu w mojej sytuacji, przy zagrożeniu porodem przedwczesnym ;)

Co do szczepień, planuję szczepić.
 
A dlaczego masz zagrożenie porodem przedwczesnym? Łożysko przodujace czy szyjka Ci się skraca?
Ja po wizycie.
Te ruchy malucha mogą być czasami bolesne [emoji14]
Młody też jest dość spory, bo ma 1500g 29+3tc dzisiaj, więc cieszę się ;) lepiej do przodu w mojej sytuacji, przy zagrożeniu porodem przedwczesnym ;)

Co do szczepień, planuję szczepić.
 
Dziewczyny mialyacie może takie uplawy lekko brazowawe?
Ja nie plamie czy nie krwiawie żywej czerwonej krwi nie mam ale dziś jakiś zmieniony kolor tych uplawow jest. Brzuch mnie nie boli.
 
reklama
Do góry