reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Łożysko miałam ostatnio wysoko i na tylnej ścianie. Luteiny nie biorę. Wizytę mam jutro więc mam nadzieję wszystkiego się dowiem. Myślę że to z szyjki ( bo mialam nadzerke) albo gdzieś z pochwy ( wszystko tam jest rozpulchnione i takie "duze")[emoji3]
Tego jest mało tylko czasem przy podcieraniu ale zawsze jak coś nowego się pojawia to się człowiek denerwuje.
może być podrażniona śluzówka szyjki, wtedy taki śluz jest brązowy, ze starą krwią. pytanie gdzie masz łozysko? jak masz przodujące albo brzeźne, to może z łożyska krew lecieć. kiedy masz wizyte? i czasem przy luteinie też są lekko brązowawe upławy, ale nie wiem czy bierzesz
 
Łożysko miałam ostatnio wysoko i na tylnej ścianie. Luteiny nie biorę. Wizytę mam jutro więc mam nadzieję wszystkiego się dowiem. Myślę że to z szyjki ( bo mialam nadzerke) albo gdzieś z pochwy ( wszystko tam jest rozpulchnione i takie "duze")[emoji3]
Tego jest mało tylko czasem przy podcieraniu ale zawsze jak coś nowego się pojawia to się człowiek denerwuje.
to stawiam na nadżerke. mnie te plamienia mało nie wykończyły: 6, 10, 19, 26 tydzień, zawsze to polip się odzywał
 
Masz prawo do podjęcia własnych decyzji. Nie jest ona dla mnie zrozumiała ale jeśli jesteś przekonań co do słuszności to tak zrób. Tylko zrób to nie robiac problemów innym. Jeśli taka jest Twoje decyzji podpisz z całą odpowiedzialnością odmowę szczepień zarówno w szpitalu jak i u pediatry. Nie uchyla się od obowiązku szczepień a przerzucaj odpowiedzialność za ich brak na innych.
Szanuję Twoje podejście do tematu ,ale ja mimo wszystko jestem innego zdania.Kazdy chce dla swojego dziecka jak najlepiej i to nie podlega dyskusji więc każdy ma prawo do własnej decyzji.pozdrawiam
 
reklama
Ja mam i odradzam jeśli dziecko tego nie wymaga. Tzn jeśli nie było wskazań z tytułu np wczesniactwa czy zapalenia płuc po porodzie. Bo to strasznie uzależniona ciezko od tego potem odejść.
No tak Ale zdrowe dziecko tez może mieć smierć łóżeczkowa , ja mam po starszym , używałam dopóki zaczął się bardzo wiercić bo wtedy ciagle alarmował 😌
 
Do góry