reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Z krwawieniem tez bym jednak pojechała do szpitala.
Na innym wątku jedna zaczela rano krwawić, a wieczorem już urodziła ;)
Chciałabym urodzić..ale krwawienie ustało już wczoraj wieczorem. Skurczy regularnych brak. Właściwie tylko lekko bola mnie krzyże. Teraz zjadłam kanapke i weszłam do łóżka. Czekam czy mały zwiększy aktywność. Jeszcze zostaje mi ciepla kapiel na pobudzenie jego ruchów o ile dobrze pamiętam.
 
Chciałabym urodzić..ale krwawienie ustało już wczoraj wieczorem. Skurczy regularnych brak. Właściwie tylko lekko bola mnie krzyże. Teraz zjadłam kanapke i weszłam do łóżka. Czekam czy mały zwiększy aktywność. Jeszcze zostaje mi ciepla kapiel na pobudzenie jego ruchów o ile dobrze pamiętam.
Mi na Ip we wtorek mówiła, że też dużo wypić i połozyć sie na lewy bok
 
Hej dziewczyny ja po dzisiejszej wizycie jestem troszkę przerażona rozmiarami.
36+3(termin 28.11) waga prawie 3.5kg ale to jeszcze nic w porównaniu z tym że główka 35cm(to tak jak 40tc) mam cichą nadzieję że się urodzi wcześniej:)
Termin kolejnej wizyty jak dotrwam(wolę nie) 12.11 i wtedy zobaczymy jak urósł i czy nie trzeba jakoś inaczej rozwiązać ciąży
 
reklama
Z krwawieniem tez bym jednak pojechała do szpitala.
Na innym wątku jedna zaczela rano krwawić, a wieczorem już urodziła ;)
Ja bym się bardziej bała odklejania łożyska czy coś w tym stylu. Ale ja miałam operację na macicy i może stąd lekarz mnie bardziej wyczula na takie rzeczy. W każdym razie on mi powtarzał ze o ile plamienia luzik to żywa krew oznacza jeden kierunek. Ech. Ta ciąża to straszne źródło stresu 😄
 
Do góry