reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Tak, ten mój też Adamed. I kurcze właśnie sprawdziłam zalecenia i mam brać 2x1 mama dha i do tego 1x1 folik. Troche dużo tego kwasu [emoji849] Ale ufam swojemu lekarzowi.
To pewnie taki sam [emoji4]
No właśnie chyba ogólnie kwas foliowy nie wpływa jakoś na organizm biorąc go w większych dawkach a w ciąży może trzeba podwójnie właśnie [emoji848] bo przecież przed zajściem się bierze te 400 jednostek..
Image.jpeg
 
reklama
Cześć dziewczyny!:) witam się w 6stym tygodniu :) (5t6d) wizyta u lekarza w czwartek, mam nadzieje, ze będzie dobrze [emoji120] termin wg OM to 4. Listopada, pierwsza ciąża:) mam natomiast ogromna senność, ledwo jestem w stanie pracowac.... nic poza tym z objawów typu mdłości, ale sen mnie zwala z nóg....
Witaj i gratulacje [emoji4][emoji4][emoji7]
Spokojnych 9 miesięcy [emoji16]
 
To pewnie taki sam [emoji4]
No właśnie chyba ogólnie kwas foliowy nie wpływa jakoś na organizm biorąc go w większych dawkach a w ciąży może trzeba podwójnie właśnie [emoji848] bo przecież przed zajściem się bierze te 400 jednostek.. Zobacz załącznik 1090051
No właśnie któraś z dziewczyn tu pisała, że bierze jakąś zwiększona dawkę kwasu przypisaną na receptę więc może nam taka ilość nie zaszkodzi.
 
Ja biore wszystko oddzielnie i gin mi mowil dzis, zeby brac 800 kwasu. Tylko ja biore w formie metylowanej
Zdziwiłam się właśnie, że też nie kazała mi brać w formie metylowanej. Chociaż z drugiej strony ten folik to lek a nie suplement jak pozostałe kwasy.
 
reklama
Cześć dziewczyny!:) witam się w 6stym tygodniu :) (5t6d) wizyta u lekarza w czwartek, mam nadzieje, ze będzie dobrze 🙏 termin wg OM to 4. Listopada, pierwsza ciąża:) mam natomiast ogromna senność, ledwo jestem w stanie pracowac.... nic poza tym z objawów typu mdłości, ale sen mnie zwala z nóg....
Witamy ☺ senność to też moja zmora
 
Do góry