reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ale super. Człowiek już na świecie będzie teraz zarządzać w domu a ja cały czas w pakiecie.
Dużą miałaś torbę szpitalna? Bo ja wczoraj próbowałam swoją przepakowac ale nie umiem się zmieścić.
Ja jako jedyna miałam dwie 🤣
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 129
Gratulacje wam! A tak się zastanawiałam czy któryś brzdąc odważy się przyjść na świat w piątek trzynastego 😁😁😁 (chociaż ja nie jestem z tych przesądnych jakby co) 😛

Czy któraś z Was ma,/miała pod koniec ciąży problemy z krążeniem?
Ostatnio jak chwilę postałam w kuchni czy coś porobiłam to zauważyłam, że nogi zrobiły się bardziej czerwone i pojawiły się takie białe plamy. Miała któraś z Was tak?
Położyłam się i minęło.

Ja mam za sobą 16 tygodni praktycznie bez ruchu, 90% dnia leżenia i dopiero od 37tc zaczęłam coś się ruszać, więc domyślam się że to może być powodem, ale czy to minie po porodzie jak zacznę się już konkretniej ruszać?
 
To i ja się pochwale 😊 urodziłam jednak we wtorek razem z przyjściem na oddział mojego GBS który okazał się być ujemny no i prosto z przyjęć poszłam się przebrać w piżamę i prosto na cesarkę nawet nie zdążyłam zanieść rzeczy do pokoju bo zaniosła je lekarka a ja czekałam pod blokiem mała urodziła się 10.11 o 11.17 54 cm 3550 gram chociaż na badaniu usg na przyjęciu powiedział ze wazy 3150 😂 mała dostałam odrazu na pooperacyjnej na cały dzień aż do pionizacji której nie wspominam dobrze bo tak mi się kręciło w głowie od morfiny ze myślałam ze zejdę pod prysznicem dobrze ze była ze mną pielęgniarka :) wczoraj wróciłyśmy do domu ❤️
 
reklama
To i ja się pochwale 😊 urodziłam jednak we wtorek razem z przyjściem na oddział mojego GBS który okazał się być ujemny no i prosto z przyjęć poszłam się przebrać w piżamę i prosto na cesarkę nawet nie zdążyłam zanieść rzeczy do pokoju bo zaniosła je lekarka a ja czekałam pod blokiem mała urodziła się 10.11 o 11.17 54 cm 3550 gram chociaż na badaniu usg na przyjęciu powiedział ze wazy 3150 😂 mała dostałam odrazu na pooperacyjnej na cały dzień aż do pionizacji której nie wspominam dobrze bo tak mi się kręciło w głowie od morfiny ze myślałam ze zejdę pod prysznicem dobrze ze była ze mną pielęgniarka :) wczoraj wróciłyśmy do domu ❤
Gratulacje dużo zdrowia dla was .
 
Do góry