reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Wychodzimy do domu :) co za ulga :)
 

Załączniki

  • 20201114_202807.jpg
    20201114_202807.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 182
reklama
Ale wam fajnie dziewczyny wy już o karmieniu i innych rzeczach a ja póki co nadal w pakiecie. Malutka sobie pływa a ja już ledwo zipie. Noce są trudne boli biodro i za bardzo już nie mogę w domu z porzadkami szaleć bo zaczynają puchnac nogi.
ja też jeszcze się kulam. objawów zero... na szczęście nic mi nie puchnie
 
My od wczoraj w domu. Moja z tych wymagajacych i dużo jedzących ;-) W szpitalu prawie nie spadła z wagi. Ale za to miałam problem żeby pójść do WC, zjeść, spakować się. Żałowałam, że chusty nie wzięłam do szpitala. Wczoraj od razu do chusty. Spała potem jeszcze z pół godziny w łóżeczku. Dzisiaj ogarnęłam mieszkanie z nią w chuście szybko, bez tego nic bym nie zrobiła. No a teraz leży na cycu cała w mleku. Hehe. Już mam nawał. Co jest na to najlepsze, bo już nie pamiętam po tylu latach.
 

Załączniki

  • IMG_20201115_130550.jpg
    IMG_20201115_130550.jpg
    741,1 KB · Wyświetleń: 165
Ale śliczna czarna lepetynka . Moja pewnie będzie jasna bo my wszyscy blad. Starsza córka jak się urodziła to wogole miała tylko pół głowy włosów a druga połowa była łysa.[emoji3]
My od wczoraj w domu. Moja z tych wymagajacych i dużo jedzących ;-) W szpitalu prawie nie spadła z wagi. Ale za to miałam problem żeby pójść do WC, zjeść, spakować się. Żałowałam, że chusty nie wzięłam do szpitala. Wczoraj od razu do chusty. Spała potem jeszcze z pół godziny w łóżeczku. Dzisiaj ogarnęłam mieszkanie z nią w chuście szybko, bez tego nic bym nie zrobiła. No a teraz leży na cycu cała w mleku. Hehe. Już mam nawał. Co jest na to najlepsze, bo już nie pamiętam po tylu latach.
 
Ja zaczynam 39 tydzień. Mam takie okresowe "twardnienie" brzucha trzyma kilkadziesiąt minut i puszcza. Zastanawiam się czy to są jakieś sygnały przepowiadajace wcześniej tak nie miałam
 
reklama
Ja zaczynam 39 tydzień. Mam takie okresowe "twardnienie" brzucha trzyma kilkadziesiąt minut i puszcza. Zastanawiam się czy to są jakieś sygnały przepowiadajace wcześniej tak nie miałam
Ja też wczoraj zaczęłam 39. tydzień i miewam takie twardnienia, ale miałam je już dużo wcześniej, szczególnie po dłuższych spacerach.
 
Do góry