reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

My nosimy już 62-68 a ma 59cm
Jak ja ważyłam na domowej wadze dla niemowląt to teraz ma 5150 a jak bylam z nią 29.03 to miała 4880 czy to prawidłowy przyrost?
 
reklama
Jak są według was wiarygodne takie wagi?
Czy mój plan dnia dla niej jest okej czy coś jeszcze zmienić? Próbujemy kaszki ryżowe malinowe ale nam nie wychodzi niektóre mają bardzo dziwne składy jakie polecacie?
 
Jeśli będziesz ważyć stale na tej samej wadze, to będziesz znać przyrost. Natomiast odnosić się do wagi z przychodni nie ma sensu, bo pewnie będzie różnica. Zważ dzis i za tydzień potem, będziesz wiedziec jaki ma przyrost tygodniowy.
 
Ja z nią już takie akcje przechodzę że to jest niepojęte już nie wiem jak ja mam zachęcać do jedzenia a do szpitala nie chcemy wracać czym może być spowodowane że ona więcej niż dana porcje nie zje a jak zje odrazu odda np mleko zje 180 ale zaraz po odbiciu uleje bardzo dużo i potem co chwile to samo słoiczek to samo jak jej nie pasuje to pluje ulewa zwraca
180 na jeden raz to bardzo dużo, mój wypije 120-140
My nosimy już 62-68 a ma 59cm
Jak ja ważyłam na domowej wadze dla niemowląt to teraz ma 5150 a jak bylam z nią 29.03 to miała 4880 czy to prawidłowy przyrost?
Każda waga inaczej waży. Tak jak pisze gohya waż na swojej i wtedy porównuj.
 
Mój dostał pierwszy raz kaszkę malinową z butli Nestle... wypił aż 50ml, ale z krzykiem 😅, popił moim mlekiem i teraz sie bawi 😉
 
Moja teraz zjadła 140ml mleka bo kaszki nawet tknąć nie chciała z mlekiem był krzyk poprostu niemilosierny aż się zanosila. Według naszej lekarki powinna teraz jeść właśnie 150-180 ml na jeden posilek
 
reklama
Do góry