reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
:)
 

Załączniki

  • received_730554907613292.jpeg
    received_730554907613292.jpeg
    566,9 KB · Wyświetleń: 98
Mam nadzieję że nie skończy się na szpitalu więcej tego nie zniosę po ostatnim gdy na sorze robili jej test na covid to się nie mogła kilka godzin uspokoić. Oby tylko miała przynajmniej 6kg choć wolałabym więcej no ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy u nas wszyscy szczupli drobni może ona też.
To wiem ze zależy od samopoczucia tylko według tego co obserwuje niewiele się zmieniło poza tym że ciągle uporczywie wkłada rączki do buzi i ssie mlaska nawet w nocy
 
Moja jak wychodziła ze szpitala miała 2710g a 23.04 będzie 5 miesięcy
A nie macie skierowania do gastroenterologa ? Starszy Syn tył marnie i bylismy u takiego lekarza, zlecił dokładniejsze badania np białko we krwi , bo możliwe ze dziecko jest niedożywione . U nas mimo słabej wagi zawsze krew idealna nawet próby wątrobowe i właśnie to białko
 
reklama
Nie mamy narazie skierowania, ostatnio tylko w morfologii była minimalna anemia i w moczu miała bakterie ale nasza pediatra mówi że to może być przez to zbieranie moczu do worka a ona ma tam nadmierny fałd skórny i ciężko jej zebrać i teraz mamy powtórzyć niedługo badania
 
Do góry