reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Już przyjęty jutro mają mo dac znac co i jak z nim będzie mam nadzieję że będą to wkoncu dobre wieści
Uważajcie na siebie i jeśli będzie któraś z was mogła to proszę o modlitwę
 
reklama
Dziewczyny, powiedzcie jakich konkretnie używacie butelek/smoczków do butelek? Mój nie chce wgl jeść z butelki i chce zamienić na inną, może po prostu ta mu nie odpowiada... dlatego szukam jakiś sprawdzonych
A jak Wam karmiącym piersią idzie podawanie mleka z butelki? Mój ostatnio nie jadł przez 9h dopóki nie wróciłam do domu, nie chciał wgl pić mojego mleka z butelki, ale nawet za bardzo nie płakał tylko trochę pomarudził, A jak ja jestem to jedzonko musi być co 2h 😅
 
Dziewczyny, powiedzcie jakich konkretnie używacie butelek/smoczków do butelek? Mój nie chce wgl jeść z butelki i chce zamienić na inną, może po prostu ta mu nie odpowiada... dlatego szukam jakiś sprawdzonych
A jak Wam karmiącym piersią idzie podawanie mleka z butelki? Mój ostatnio nie jadł przez 9h dopóki nie wróciłam do domu, nie chciał wgl pić mojego mleka z butelki, ale nawet za bardzo nie płakał tylko trochę pomarudził, A jak ja jestem to jedzonko musi być co 2h 😅
Przerobiłam 4 rodzaje butelek, w tym Avent imitujący niby sutek. Nic z tego, mały ma gdzieś butelki, a pił z nich sporadycznie do 2 miesiąca. Potem nagle nie chciał, moje mleko czy nie. Ostatnio próbowałam nawet podać sok z butelki, no way. Teraz będzie próbować diody cup, może coś usiorbie z tego
 
Dziewczyny, powiedzcie jakich konkretnie używacie butelek/smoczków do butelek? Mój nie chce wgl jeść z butelki i chce zamienić na inną, może po prostu ta mu nie odpowiada... dlatego szukam jakiś sprawdzonych
A jak Wam karmiącym piersią idzie podawanie mleka z butelki? Mój ostatnio nie jadł przez 9h dopóki nie wróciłam do domu, nie chciał wgl pić mojego mleka z butelki, ale nawet za bardzo nie płakał tylko trochę pomarudził, A jak ja jestem to jedzonko musi być co 2h 😅
My używamy z firmy Lovi.
 
Ostatnio 2mies temu była potrzeba podania mleka z butelki to zjadł trochę z avent ale jak wie że jestem w pobliżu to nie ma opcji nawet nie próbuję.
Wode pocumka z Lovi ale chcę jak mu się naciska to mu do buzi tryska ale to wypije może 10ml - biorę ja na spacer.
W domu powoli podaje z kubka wode mam doidy cup, a teraz kupiłam jescze Reflo cup i wydaje się byś lepsze.
Teraz już nie ma co się bawić w butelki trzeba z kubka nauczyć pić - mleko też
 
Dziewczyny, czy wasze maluchy też mają teraz większy apetyt?
Mój bobo potrafi w ciągu dnia zjeść 1500 ml mleka plus obiadek i owoc.
Ważymy już 10,5 kg.
 
reklama
Dziewczyny, czy wasze maluchy też mają teraz większy apetyt?
Mój bobo potrafi w ciągu dnia zjeść 1500 ml mleka plus obiadek i owoc.
Ważymy już 10,5 kg.
U nas trzeci dzień mega apetytu , aż sama jestem w szoku , jak pił jednego cyca chwile to teraz oba pare minut ☺️ Ale zrobił się tak bystry ze czasem nie dowierzam, ze ma dopiero prawie pół roku
 
Do góry