reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziękuję Bardzo nawet nie zdajesz sobie sprawy jak takie słowa pomagają i daja więcej sił i wiary
Bardzo poruszyła mnie Twoja historia. Teraz doceniam dwa razy bardziej to co mam, męża, syna(chociaż tak mi daje popalić🤭), Od samego początku Wierzyłam w Was, teraz już tylko z górki i do przodu
 
Miejmy nadzieję choć naprawdę będzie ciężko z mała by z ta waga ruszyć i dobić do tego ☹️☹️
Serio naprawdę zacznijcie doceniać co macie i kogo macie mówcie sobie Kocham Cię Lubię szanuje bo czasem może być za późno a już napewno nie zostawiajcie nie wyjaśnionych spraw
 
Życie jest naprawdę takie kruche. Mąż jutro jedzie na pogrzeb 31 letniego kuzyna. I tak właśnie rozmawialiśmy, że zamiast przejmować się pierdolami, to warto spojrzeć na to co się ma i dziękować.

Generalnie już na tym etapie dzieci często tyją około 500 g na miesiąc, więc naprawdę trzeba będzie się nagimnastykowac z malutka. Ale walcz, jest to napewno do ogarnięcia, może coś dodawać, żeby pokarmy były bardziej tuczące.
 
Czyli w miesiąc malutka ok 750 g przybrała to jak na jej wiek czyli prawie 6 miesięcy to jest bardzo dobrze a nawet dużo . Po 3 miesiącu dzieci przybierają mniej. Ja uważam że trzeba dac jej z tym wazeniem spokój. Przybiera na masie przecież. Może sprawdzić czy anemi nie ma i infekcji w drogach moczowych. Normalnie wprowadzać spokojnie dodatkowe pokarmy plus mleko. Może po prostu będzie drobna i taka jej uroda.
A mąż dalej jest na intensywnej terapii?
Tylko co dodawać?
Bardzo Wam współczuję wiem co czujecie
 
Dziękuję Wam za słowa wsparcia. Jeśli mogę Was prosić to pomódlcie się w intencji mojego męża żeby wszystko skończyło się dobrze narazie z tego co wiem jest pod respiratorem

A dodajesz do zupek jakiś tłuszcz? Wiem że nie może masła, ale np oliwa z oliwek?
Ja dodaję oliwę z oliwek, można też dać masło klarowane (samemu zrobić lub kupić gotowe) jak ma alergię.
 
reklama
Do góry