reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Do mam karmiących piersią. Czy u Was dalej maluchy budzą się co godzinę lub częściej w nocy i nic poza piersią nie działa?

@monika1708 jak u Was?
U nas nadal takie są noce. Raz lepiej raz gorzej ale kilka pobudek zawsze jest. Jak słyszę od znajomych że ich dzieci czteromiesięczne przesypiają od 22 do 7 to aż mnie skręca z zazdrości 🙉
 
Mam pytanie do mam karmiących piersią.jak wygląda u was miesiączka, tzn macie co miesiąc regularnie? Ja do tej pory miałam okres dwa razy z rzędu a teraz cisza w tym miesiącu i nie wiem czy powinnam iść do ginekologa z tym 🤔
 
U nas jest sukces jak przepi dwie h ciągiem. A tak to standard co godzinę pobudka i krzyk o cyca. Już się zastanawiam czy nie zrobić badań pod poziom żelaza.
Ja nie dostałam jeszcze miesiączki od porodu ale ginekolog mówił, że może się dopiero pojawić jak skończę karmić. Nie ma reguły i zależy od organizmu.
 
Ja odkąd mniej karmie, to dostałam miesiączkę (3 tyg temu). Mój budzi się ze 2-3 razy. Były teraz dwie noce, że budził się raz. Te maluchy potrzebują nie tyle zjeść, co coś possać. Mój ssie kciuka i nie wiem, czy jakby nie ssał, to nie budziłby się częściej. Z tym kciukiem też będzie armagedon go oduczyc...
 
Do mam karmiących piersią. Czy u Was dalej maluchy budzą się co godzinę lub częściej w nocy i nic poza piersią nie działa?

@monika1708 jak u Was?
Budzi się zwłaszcza jak śpi w łóżeczku [emoji85]

U nas ok , mała rośnie wszędzie jej pełno. Chodzi przy meblach , zaczyna puszczać się rączkami coraz odważniej. No trzeba pilnować cały czas bo już nieraz głowę rozbiła [emoji85]
 
U mnie od porodu minęło 10 miesięcy i póki co nie mialam miesiączki. Cały czas karmię piersią. Nocami bardzo często. Nie wiem czy ona je czy tylko sobie ssie.
Mam pytanie do mam karmiących piersią.jak wygląda u was miesiączka, tzn macie co miesiąc regularnie? Ja do tej pory miałam okres dwa razy z rzędu a teraz cisza w tym miesiącu i nie wiem czy powinnam iść do ginekologa z tym [emoji848]
 
reklama
Do góry