reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Tak mam chłopca wiec mój obecny wygląd dał mi do myślenia. A czy u kogoś się to jeszcze sprawdziło [emoji1]
Mi z synem ani wlos z glowy nie lecial[emoji16]
Mylam glowe co 3 dni z przyzwoitosci, a moglabym chyba z tydzien nie myc[emoji23]
Teraz drugiego dnia straki[emoji23]
 
Żaden ginekolog u mnie w mieście i okolicy nie chciał mnie teraz przyjąć. Pojechałam do szpitala na ip. Położna nieprzyjemna w ciul, krwawienie chwilowo ustało więc mnie wzięła za oszustkę chyba. 3h czekałam na lekarza tylko po to żeby mnie zobaczył. Lekarki były miłe ale co z tego jak nie zrobią mi usg bo nie miałam potwierdzenia w formie bety. Mogli mi ją pobrać na miejscu ale z powodu wirusa lab kiepsko pracuje i po 5h (spędzonych na izbie) dopiero wynik.
Zobaczymy jak się akcja rozwinie, ale pogodziłam się z tym że to koniec.
Jest mi przykro przeokropnie. Ale nie zamierzam rozpaczać, bo przyjście tego dziecka na świat po prostu przesunie się w czasie :)
Pozdrawiam więc Was wszystkie i życzę spokojnych ciąż :)
Hej, ale przestalas przeciez krwawic tak?
Ja w pierwszej ciazy kolo 8tc mialam jednodniowe krwawienie, najpierw ciemnoczerwone, potem zbrazowialo. Moze bedzie juz spokoj?
 
Więc tak wizyta u mojego doktorka przebiegła przyjemnie. Zachował się bardzo w porządku wobec mnie. Przeprosił, zrobił badanie USG. Nazwał to cudem. Wytłumaczył dlaczego postąpił tak a nie inaczej. Nie wziął pieniędzy ani grosza. Powiedział, że jeśli będę potrzebowała zwolnienia l4 to mam zadzwonić i on mi wystawi.
Także ja nic nie zmieniam, może to głupie, ale Ja tam u niego czuje się bezpiecznie. Po mimo tego błędu.

A po za tym, serduszko pięknie biło widać było z daleka[emoji176][emoji176][emoji176]
No i extra[emoji123]
Skoro po pomylce zachowal twarz to bardzo fajnie o nim swiadczy :)
 
Wiesz Ja się do żadnego innego nie wybieram. Zostaje u niego on mnie leczy od blisko 10lat. Ja tam czuje się bezpiecznie, wiem, że mogę o wszystko zapytać. Jest delikatny jeśli chodzi o badania.
Obym nie żałowała swojej decyzji.
cieszę Się że jesteś zadowolona z wizyty. Skoro dzieli Was tyle lat "wspolnej" Drogi to wierzę, że będziesz zadowolona z opieki przez najbliższe miesiące. Pozdrawiam i ściskam 🥰
 
Mi mój doktor właśnie napisał ze mnie zaprasza z 19.40 na 18.00 w sumie to lepiej bo mam jakieś nerwy straszne przed ta wizyta.

W pierwszej ciazy się tak niestresowalam nie wiem może to przez ta cała sytuacja z tym wirusem i z tymi wizytami ze ten nasz los taki niepewny teraz.

Mam podobnie. Ciagle jakieś zle przeczucia [emoji22]
 
Żaden ginekolog u mnie w mieście i okolicy nie chciał mnie teraz przyjąć. Pojechałam do szpitala na ip. Położna nieprzyjemna w ciul, krwawienie chwilowo ustało więc mnie wzięła za oszustkę chyba. 3h czekałam na lekarza tylko po to żeby mnie zobaczył. Lekarki były miłe ale co z tego jak nie zrobią mi usg bo nie miałam potwierdzenia w formie bety. Mogli mi ją pobrać na miejscu ale z powodu wirusa lab kiepsko pracuje i po 5h (spędzonych na izbie) dopiero wynik.
Zobaczymy jak się akcja rozwinie, ale pogodziłam się z tym że to koniec.
Jest mi przykro przeokropnie. Ale nie zamierzam rozpaczać, bo przyjście tego dziecka na świat po prostu przesunie się w czasie :)
Pozdrawiam więc Was wszystkie i życzę spokojnych ciąż :)

Ja plamilama w poprzedniej ciąży kilka razy i wszystko skończyło się dobrze. Nie nastawiaj się na najgorsze.
Nie rozumiem czemu nie chcieli Ci zrobić usg
 
reklama
Więc tak wizyta u mojego doktorka przebiegła przyjemnie. Zachował się bardzo w porządku wobec mnie. Przeprosił, zrobił badanie USG. Nazwał to cudem. Wytłumaczył dlaczego postąpił tak a nie inaczej. Nie wziął pieniędzy ani grosza. Powiedział, że jeśli będę potrzebowała zwolnienia l4 to mam zadzwonić i on mi wystawi.
Także ja nic nie zmieniam, może to głupie, ale Ja tam u niego czuje się bezpiecznie. Po mimo tego błędu.

A po za tym, serduszko pięknie biło widać było z daleka[emoji176][emoji176][emoji176]
Bardzo się cieszę, ze lekarz się przyzwoicie zachował , a Ty nie musisz szukać nowego .
Brrrownie , nie poddawaj się ! Dopóki nie masz wykonanych badań to trzeba wierzyć!
 
Do góry