reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Mam to samo 😰😰😰 już ostatnio nie wytrzymałam i wzięłam Apap jeden.Troche pomogło na kilka godzin,bo przestała mnie tak głowa łupać ,ale sama wiesz ,że to nie opcja na dłuższą metę.Nie dość ,że głowa to i mnie mdli i nie mam siły wogole.Masakra jakaś.Bierzesz Luteinę? Ja podejrzewam ,że to może być od Luteiny ale pewności nie mam.zapytam gina na wizycie.
Duphaston biorę i też myślę, że może od tego..jak pierwszy raz wzięłam to chciało mi głowę rozwalić z bólu..a potem już ok było..bolała jeszcze ze dwa razy tak lekko..aż do dziś... wyć mi się chciało z bólu..
 
reklama
Duphaston biorę i też myślę, że może od tego..jak pierwszy raz wzięłam to chciało mi głowę rozwalić z bólu..a potem już ok było..bolała jeszcze ze dwa razy tak lekko..aż do dziś... wyć mi się chciało z bólu..
Ja też brałam Duphaston ale krótko ,bo lekarz stwiwrdzil że sama Luteina jednak wystarczy.Moze to ten progesteron tak na nas wpl
Duphaston biorę i też myślę, że może od tego..jak pierwszy raz wzięłam to chciało mi głowę rozwalić z bólu..a potem już ok było..bolała jeszcze ze dwa razy tak lekko..aż do dziś... wyć mi się chciało z bólu..
Ja brałam krótko Duphaston ,bo Gin stwierdził ,że jednak sama Luteina wystarczy.Kurde może to ten progesteron na nas działa.W którym jesteś tygodniu? Ja dzisiaj zaczęłam 10 tydzień.Wizyta 7 kwietnia.Jestem po dwóch poronieniach więc dla mnie każdy dzień to myślenie czy wszystko ok .masakra
 
Hej. Czy będziecie robić test pappa? Czy on jest bezpieczny? Komuś lekarz sugerował?
Ja planuje robić, ale nie wiem jak to teraz wyjdzie. To jest zupełnie bezpieczne badanie, pobiera się tylko krew. U mnie lekarz stwierdził, że jeśli chcę to mogę zrobić, ale nie jestem w grupie ryzyka więc to moja decyzja.
 
Mam to samo 😰😰😰 już ostatnio nie wytrzymałam i wzięłam Apap jeden.Troche pomogło na kilka godzin,bo przestała mnie tak głowa łupać ,ale sama wiesz ,że to nie opcja na dłuższą metę.Nie dość ,że głowa to i mnie mdli i nie mam siły wogole.Masakra jakaś.Bierzesz Luteinę? Ja podejrzewam ,że to może być od Luteiny ale pewności nie mam.zapytam gina na wizycie.
Ja miałam takie objawy cały 6 i 7 tydzień. Migreny z aura, brak siły, mdłości i ataki dreszczy ( aż mnie trzęsło od środka). Nie biorę luteiny dodam... dopiero od 2 dni objawy ustały... teraz nie mam tylko siły...
 
96 na czczo, ale ja jestem na dawce Sofioru 3x850, przed przyjmowaniem metforminy cukier miałam 99. Pytałam czy to konieczne, kazał mi bezwględnie zrobić krzywa jutro [emoji22]

Pocieszam się jedynie faktem, ze Diagnostyka jedna z placówek przeznaczyła wyłącznie kobietom w ciąży, co nie zmienia faktu, ze się boje jutro tego labo

O kurcze ja sie tej glukozy najbardziej boje, w pierwszej ciazy byłam na krawędzi bardzo blisko cukrzycy ciążowej ale jakoś się wywinęłam.

Chociaż mi lekarz powiedział ze z każda kolejna ciąża będzie gorzej z tym cukrem wiec staram się kontrolować z tym jedzeniem zanim nie będę miała glukozy na czczo
 
Ja miałam takie objawy cały 6 i 7 tydzień. Migreny z aura, brak siły, mdłości i ataki dreszczy ( aż mnie trzęsło od środka). Nie biorę luteiny dodam... dopiero od 2 dni objawy ustały... teraz nie mam tylko siły...

Kochana to ja tak mam od 2 tygodni i nie biorę niczego oprócz witamin. Oszaleć można czekam aż ten trymestr się skończy bo ledwo funkcjonuje
 
reklama
Ja biorę luteinę i duphaston i nie mam bólów głowy więc wątpię żeby od tego Was bolała. Chociaż z drugiej strony każdy organizm inaczej reaguje na różne leki...
 
Do góry