reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Kochana to ja tak mam od 2 tygodni i nie biorę niczego oprócz witamin. Oszaleć można czekam aż ten trymestr się skończy bo ledwo funkcjonuje
Mnie ten stan doprowadził już do płaczu kilka razy... dlatego tak się cieszę, ze od 2 dni jest dużo lepiej chociaż wiem ze jeszcze 4 najbliższe tygodnie może być różnie. Nie znalazłam rozwiązania na dreszcze. Na migrenę lekarz zalecił smarowanie głowy amolem - pomogło od razu. Na
Mdłości brałam prevomit a potem lekarz dał mi torecan, ale złe się po nim czuje i odstawiłam. Prevomit ma w sobie imbir - może spróbuj... trzymam kciuki za szybka poprawę samopoczucia!
 
reklama
Ja miałam takie objawy cały 6 i 7 tydzień. Migreny z aura, brak siły, mdłości i ataki dreszczy ( aż mnie trzęsło od środka). Nie biorę luteiny dodam... dopiero od 2 dni objawy ustały... teraz nie mam tylko siły...
O matko .mam nadzieję ,że mi też to wreszcie minie.Dalas mi nadzieję 👍 aby żeby fasoleczka rosła to wszystko zniosę, a tu cały czas niepewność czy wszystko ok
 
Ja planuje robić, ale nie wiem jak to teraz wyjdzie. To jest zupełnie bezpieczne badanie, pobiera się tylko krew. U mnie lekarz stwierdził, że jeśli chcę to mogę zrobić, ale nie jestem w grupie ryzyka więc to moja decyzja.
Krew plus badanie usg? Ciekawe na czym polega dokładnie to usg? Czy to jest bezpieczne?
 
@Brrrownie przykro mi :(
@ForgetMeeNot super gratuluję :) Widzisz i nic z Twoich złych przeczuć [emoji12]

Nie odwołali mi wizyty a i ja nie dzwonilam więc twardo jutro jadę [emoji16] Proszę Was bardzo o kciuki o 10 bo stres mnie zżera i modlę się, żeby było serce.

Kciuki zaciśnięte z całych sił [emoji110][emoji110][emoji110]
 
O matko .mam nadzieję ,że mi też to wreszcie minie.Dalas mi nadzieję 👍 aby żeby fasoleczka rosła to wszystko zniosę, a tu cały czas niepewność czy wszystko ok
A dlaczego nie wiesz? Czytałam gdzieś, ze te objawy jak mdłości powinny nas przyszłe matki cieszyć bo świadczą o tym, ze wszystko dobrze się dzieje... tak się pocieszam :)
 
Ja też brałam Duphaston ale krótko ,bo lekarz stwiwrdzil że sama Luteina jednak wystarczy.Moze to ten progesteron tak na nas wpl

Ja brałam krótko Duphaston ,bo Gin stwierdził ,że jednak sama Luteina wystarczy.Kurde może to ten progesteron na nas działa.W którym jesteś tygodniu? Ja dzisiaj zaczęłam 10 tydzień.Wizyta 7 kwietnia.Jestem po dwóch poronieniach więc dla mnie każdy dzień to myślenie czy wszystko ok .masakra
Jutro zaczynam 8 tydzień 😏 ale ten czas zasuwa..niedawno był 4 jak się dowiedzialam, że jestem w ciazy
 
reklama
Mnie ten stan doprowadził już do płaczu kilka razy... dlatego tak się cieszę, ze od 2 dni jest dużo lepiej chociaż wiem ze jeszcze 4 najbliższe tygodnie może być różnie. Nie znalazłam rozwiązania na dreszcze. Na migrenę lekarz zalecił smarowanie głowy amolem - pomogło od razu. Na
Mdłości brałam prevomit a potem lekarz dał mi torecan, ale złe się po nim czuje i odstawiłam. Prevomit ma w sobie imbir - może spróbuj... trzymam kciuki za szybka poprawę samopoczucia!
Muszę sobie Amol kupić..
 
Do góry