reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00

Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieliśmy przełożyć z dzisiaj Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Na razie z położną, pediatrą i ginekologiem położnikiem Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Listopadowe mamy 2020

ewelas1991

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
A dlaczego nie wiesz? Czytałam gdzieś, ze te objawy jak mdłości powinny nas przyszłe matki cieszyć bo świadczą o tym, ze wszystko dobrze się dzieje... tak się pocieszam :)
Po dwóch poronieniach jakoś tak nie potrafię być spokojna ,że wszystko jest ok.10 marca było serduszko więc jest nadzieja ,ale mimo wszystko cały czas mam obawy.

reklama

ewelka8312

Rozwiązania
0
Wypilam mleko z miodem bo podobno ułatwia zasypianie..bo nie mogę uznać ostatnio obudzę się po 4 razy do toalety...męczące to latanie

ForgetMeeNot

Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
O kurcze ja sie tej glukozy najbardziej boje, w pierwszej ciazy byłam na krawędzi bardzo blisko cukrzycy ciążowej ale jakoś się wywinęłam.

Chociaż mi lekarz powiedział ze z każda kolejna ciąża będzie gorzej z tym cukrem wiec staram się kontrolować z tym jedzeniem zanim nie będę miała glukozy na czczo
Ja w poprzeniej ciąży miałam dwa razy krzywa w drugim j trzecim trymestrze, na szczęście bez cukrzycy. Teraz 9 tydzień i już muszę robić, a biore metforminę, która przecież obniża cukier 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Minnie13

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Po dwóch poronieniach jakoś tak nie potrafię być spokojna ,że wszystko jest ok.10 marca było serduszko więc jest nadzieja ,ale mimo wszystko cały czas mam obawy.
Tym razem wszystko będzie super! Podobno nastrój Mamusi ma tez duże znaczenie. A my tutaj wszystkie Cię wesprzemy!😘

ForgetMeeNot

Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Mnie ten stan doprowadził już do płaczu kilka razy... dlatego tak się cieszę, ze od 2 dni jest dużo lepiej chociaż wiem ze jeszcze 4 najbliższe tygodnie może być różnie. Nie znalazłam rozwiązania na dreszcze. Na migrenę lekarz zalecił smarowanie głowy amolem - pomogło od razu. Na
Mdłości brałam prevomit a potem lekarz dał mi torecan, ale złe się po nim czuje i odstawiłam. Prevomit ma w sobie imbir - może spróbuj... trzymam kciuki za szybka poprawę samopoczucia!
Mi pomaga troche kandyzowany imbir.

Minnie13

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Czy Wy dajecie rade pracować w 6-7-8 t.c.? Bo ja już 3 tyg na zwolnieniu 🙉

reklama
Do góry