reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dołączam się do życzeń :)

To ja mam odruch wymiotny na zapach piekarnika i pieczenia czegokolwiek [emoji19]
Ciekawe jak będzie w 2 trymestrze z jedzeniem i zapachami [emoji3]

W 2 trymestrze bedzie juz lepiej kochana, w 1 ciazy mialam to samo okropnie reagowalam na zapachy ale konczylo się wymiotami teraz na szczęście konczy sie nudnosciami. Na szczęście juz 27 kwietnia zaczynam 2 trymestr już sie nie moge doczekac.
 
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla solenizantki [emoji898][emoji898][emoji898][emoji513][emoji513][emoji513]

A mnie od niczego nie odrzuca, prócz zmęczenia większego nic mi nie dolega. I oby tak zostało.

Miłego dnia [emoji172][emoji172][emoji172]
 
Ja mam tak samo, piersi nie można dotknąć i brzuch pobolewa czasami it chyba należy się cieszyć że to tylko tyle [emoji16] szwagierka stwierdziła że nudności jeszcze przyjdą, mam nadzięję że będę wyjątkiem i u mnie ich nie będzie.
Udało mi się jakoś uspokoić po nowinie o ciąży, już mniej zestresowana chodzę, nie myślę co złego może sie wydarzyć.
A w czwartek wizyta u lekarza [emoji1]
Kurcze dziewczyny, ja nie mam jakiś zachcianek, nie odrzuca mnie tylko piersi mnie bolą i brzuch czasami [emoji2368]
Aż się zastanawiam czy to normalne [emoji23]
 
Witam się z Wami dziś urodzinowo! [emoji2] dziś będę świętować, jak na koronawirusa przystało w domu [emoji1787] szkoda trochę, że nie można nikogo zaprosić na ciacho ale coz.. W salonie mam męża i chomika - damy radę [emoji1787] zmykam na kawę, a Wam miłego dnia [emoji846]
Sto lat! [emoji320]
Obchodzisz urodzinki razem z moim synkiem [emoji847] u nas dziś roczek. Niestety imprezę odwołaliśmy i może uda się w maju połączyć z moja 30 [emoji4] także spędzamy ten dzień na spokojnie w trójkę [emoji847]

Mnie ostatnio odrzucił zapach ryby [emoji2961]
 
reklama
Sto lat! [emoji320]
Obchodzisz urodzinki razem z moim synkiem [emoji847] u nas dziś roczek. Niestety imprezę odwołaliśmy i może uda się w maju połączyć z moja 30 [emoji4] także spędzamy ten dzień na spokojnie w trójkę [emoji847]

Mnie ostatnio odrzucił zapach ryby [emoji2961]
W takim układzie sto lat dla synka 🙂 ja swoje urodziny też przekładam na "lepsze czasy" 😃 a co do ryb.. To ja właśnie dziś robię na obiadek pstraga chodził za mną od 2 dni 🤣
 
Do góry