reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

@Dżasta:) Wg. BMI tak ale tak naprawdę wcale tego po mnie nie widać. Nie wyglądam na jakąś wysuszoną [emoji848] chociaż moja ginekolog się skrzywiła jak zobaczyła ile ważę, ale co mam zrobić? Nie dam rady się utuczyc jak nie ma teraz ochoty na jedzenie [emoji853]
A dziś to jakaś masakra jest z mdłościami, nawet nie użyłam balsamów na brzuch i piersi bo ten zapach mnie odrzuca [emoji1785]
Jak żyć?

No ciężko na siłę przytyć a tym bardziej jak nie ma apetytu..

Moja koleżanka właśnie się mnie pytała czy nie odrzuca mnie od balsamów do ciała, bo ja odrzuca zapach właśnie jakikolwiek i szukała bezzapachowych, żeby się smarować.. Mnie póki co nie odrzuca [emoji848]
 
reklama
A mnie te właśnie „bezzapachowe” odrzucają bo to niejest tak że niemają wogule zapachu tylko niemają dodanego perfumu a ich naturalny zapach mnie odrzuca
 
Ja całe życie jestem taką amebą [emoji12]

Dziewczyny a jak z orgazmem? Nie zagraża ciąży? Bo to też skurcze jakby nie patrzeć....A piszecie o soku z malin że też może powodować skurcze [emoji85] W internecie piszą, że jak ciąża nie jest zagrożona, to nie zaszkodzi [emoji848]
Mi lekarz powiedział że można na dodatek jak nie boli nic, plamień żadnych nie mam po seksie, ale rzeczywiście z orgazmem jakoś średnio.

Solenizatom dzisiejszym wszystkiego najlepszego
 
Hejka dziewczyny! ;) a możecie polecić jakieś kremy/balsamy? Chciałbym coś zacząć używać jednak niestety kompletnie nie wiem co jest najlepsze A przede wszystkim bezpieczne;( możecie coś zarekomendować?;)
 
Hejka dziewczyny! ;) a możecie polecić jakieś kremy/balsamy? Chciałbym coś zacząć używać jednak niestety kompletnie nie wiem co jest najlepsze A przede wszystkim bezpieczne;( możecie coś zarekomendować?;)
Ja używam balsamow z Nacomi. Mają dobry skład i można je stosować już od pierwszego trymestru bo większość można dopiero od drugiego. Ale zapach słodki. Za słodki [emoji1785]
 
A ja dziś zrobiłam pyszna lemoniade bo tak non stop żłopalam cole lub inne napoje kolorowe..

Pyszotka 😆
 

Załączniki

  • received_2698103673754929.jpeg
    received_2698103673754929.jpeg
    261,5 KB · Wyświetleń: 52
A w ciąży można pić colę?
Jakby się tak zastanowić to niedługo by nic nie można było 🥴
Jasne że nie jest zdrowa, nawet jak się w ciąży nie jest , ale jak to mój lekarz powiedział, "przecież nie pije pani tego na śniadanie, obiad i kolacje przez 7 dni w tygodniu" 😉 z rozsądkiem kochane, a będzie dobrze. 🙂
 
reklama
Do góry