reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja brałam Duphaston przez krótki okres czasu i myślałam,że to przez niego się czuje fatalnie.Lekarz pozwolił odstawić ,biorę luteinę i nadal mam bóle głowy i jestem mega zmęczona non stop.Moze to ogólnie progesteron tak wpływa...

O nieee to niezbyt pocieszajace:( bole glowy zdarzaja mi sie dosc czesto, takze mnie tez moze to spotkac. Mozliwe ze to ten progesteron...
 
@CoffeeS a nie myślałaś o sorze? Pojedz nasciemniaj , że coś tam i ci zrobią usg. Nie masz co się zamęczać. A teraz nie trzeba długo czekać. Ja bym pojechała , ale po moich stratach ja jestem taka spanikowana, że muszę wiedzieć, że wszystko ok. Nawet jak by mi się dziecko nie rozwijało to ja muszę wiedzieć i kropka. Nie interesuje mnie nic innego, czy ochrzania czy im się coś nie spodoba. Trudno twój spokój najważniejszy.tylko to się liczy.
 
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi odnosnie porodu a bycia drobna :) Duzo sie dzieki Wam dowiaduje bo jestem naprawde kompletnie zielona 😆

A odnosnie badan prenatalnych - ja mam 29 lat i mam zamiar je zrobic. Wlasciwie to na pewno je zrobie. Jest takie powiedzenie ze choroba nie zna statystyk i jednak uwazam ze warto, jesli medycyna daje taka mozliwosc :)
 
41 kg i 156 cm wzrostu. I też słyszałam,ze drobnym jest gorzej urodzić naturalnie ale ja i tak chyba wolę cc.

@Nalsonik biorę dupka ale nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Moje samopoczucie przypisuje głównie ciąży a nie lekom [emoji6]

A co do przeciwciał to ja mam na różyczke, toxo, cytomegalie, plemniki i pewnie wiele wiele innych. Nawet na grypę rzadko choruje.
 
reklama
A jakieś opinie masz na temat miejskiego ?
I czemu malarkiewicz odpada ??
Moja znajoma rodziła u malarkiewicza i sobie chwali ,teraz tez ma zamiar tam rodzic ...
Malarkiewicz jest ok jak masz niepowiklana ciąże, ale jeśli np po porodzie dziecko będzie potrzebować pomocy to ono jedzie do wojewódzkiego a Ty zostajesz w Malarkiewiczu

A czy miejski czy wojewódzki to jeden pies chyba. Do wojewódzkiego ciężej się dostać. Ale opinie chyba są podobne. Moja pierwsza zmiana była tragiczna, na szczęście na kolejnej zmianie trafiła mi się położna roku w jakimstam plebiscycie[emoji123][emoji16] gdyby nie ona to ja nie wiem co by było...
 
Do góry