Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Podobno...dlategk tez sie stresuje. Ale mysle ze takim spadkiem odpornosci i przeziebieniem zareagowalam na ciaze bo ponad 2 lata nie bylam chora...wiec licze ze musi byc dobrze. Moja mama mowi ze tez na poczatku w ciazach chorowala. To mnie uspokaja bo urodzila 3 zdrowych dzieci no i pracuje w szpitalu wiec cos tam mi doradzaKurde masakra :/ ale przesrane.podobno na początku ciąży przeziębienie najbardziej niebezpieczne![]()
Jedź co sie pytasz. Powodzenia oby bylo wszystko dobrzePowinnam coś zrobić ? Jechać do lelarza czy coś?
Nie wiem gdzie, mam milion mysli na minutęJedź co sie pytasz. Powodzenia oby bylo wszystko dobrze
Na IP z tymi wynikamiNie wiem gdzie, mam milion mysli na minutę
Na spokojnie spróbuj do swojego ginekologa. Ewentualnie jeśli pojawi się krwawienie to na sor.Nie wiem gdzie, mam milion mysli na minutę
Kurcze ja nie wiem gdzie sama bym pojechala. Do tego mieszkam za granica i jezyk znam slabo nawet sobie nie wyobrazam takiej sytuacji a wiekszoac dnia jestem sama. Dlatego nie badam bety. Co ma byc to bedzie byle tylko dobrze. Jesli jednak widzialabym ze dzieje sie cokolwiek niepokojacego jechalabym do szpitala. Ty widzialam ze masz niedoczynnosc i cos tam jeszcze wiec bym sie nie zastanawiala na twoim miejscu i ruszala na szpital. Tam zbada cie ginekolog i sprawdzi wszystkoNie wiem gdzie, mam milion mysli na minutę
Kochana doskonale wiem co czujesz.Sama przechodziłam przez to już dwa razy i cały czas żyje w strachu ,że będę musiała zmierzyć się z tym kolejny raz.Jestem z Tobą całym sercem.Dasz radę się z tego podnieść :*Wtorek 70.3
Ja wlasnie to przechodze[emoji123]Hej dziewczyny.Bylyscie przeziębione w ciąży? Mnie dorwało jakieś chorobami.Mam lekka gorączkę 37,6.bralyscie jakieś leki?
Masz tak samo jak ja.Ostatnio chorowałam z 1,5 roku temu i teraz jak na złosc mnie dorwało.To super ,że Cię mama pociesza.miejmy nadzieję ,że damy radę i będzie dobrze.Podobno...dlategk tez sie stresuje. Ale mysle ze takim spadkiem odpornosci i przeziebieniem zareagowalam na ciaze bo ponad 2 lata nie bylam chora...wiec licze ze musi byc dobrze. Moja mama mowi ze tez na poczatku w ciazach chorowala. To mnie uspokaja bo urodzila 3 zdrowych dzieci no i pracuje w szpitalu wiec cos tam mi doradza![]()