reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja o 5 wstaje do pracy [emoji2] Dobra, teraz trochę później bo nie odwożę Młodego do przedszkola [emoji1]
Podziwiam 😉 dla mnie najlepsza godzina do wstawania to 7. Jak czasami moje dziecko się przestawi i wstaje przed 6 to tak mi ciężko...😉
Chociaż jako ma lub dal mi popalić w nocy. Do roku to średnio 10-12 razy w nocy budził się później długo 8 razy. Tak jak miał 2.5 roczku to 2 razy . czasami o 3 w nocy musiałam mu chleba z masłem robić 😂😂 jak skończył 4 to spał cala noc ale jeszcze kilka miesięcy musiałam to w nocy zaprowadzić na siusiu bo nie wytrzymał całej nocy. Teraz już śpi cala noc 🎉🎉 a w czerwcu skończy 5 lat 😉😉
 
To rzuć przepis bo ja zapalenia jelit i też nie jem pszennej i żytniej 😊
3/4 szkl mleka, 3/4 szkl wody gazowanej, szczypta soli, troche cukru waniliowego, 1 duże jajo, 2 łyżki mąki ziemniaczanej, 3 czubate łyżki maki owsianej bg pełnoziarnistej, 3 czubate łyżki mehl farine schar lub mix for cake schar ja mieszam mikserem wychodzą lepsze 😍
 
Podziwiam 😉 dla mnie najlepsza godzina do wstawania to 7. Jak czasami moje dziecko się przestawi i wstaje przed 6 to tak mi ciężko...😉
Chociaż jako ma lub dal mi popalić w nocy. Do roku to średnio 10-12 razy w nocy budził się później długo 8 razy. Tak jak miał 2.5 roczku to 2 razy . czasami o 3 w nocy musiałam mu chleba z masłem robić 😂😂 jak skończył 4 to spał cala noc ale jeszcze kilka miesięcy musiałam to w nocy zaprowadzić na siusiu bo nie wytrzymał całej nocy. Teraz już śpi cala noc 🎉🎉 a w czerwcu skończy 5 lat 😉😉
To niezłe przeboje
 
reklama
Do góry