reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej dziewczyny ja dzisiaj kończę sprzątanie i jeden placek został do upieczenia i święta gotowe [emoji16] dziś mam wolne w pracy więc mogłam sobie pozwolić na dłuższe spanie. Chcę Wam życzyć na te święta wszystkiego co najlepsze i przede wszystkim zdrowia dla Was i Waszych maleństw [emoji8][emoji8][emoji8]
 
reklama
Witam dziewczyny😉 wczorajsza wizyta super. 7+1 z wielkości zarodka 6+4. Serducho bije. Lekarz powiedział ze narazie nie daje badań, bo nie ma gdzie ich wykonać... czy w waszym przypadku jest podobnie, patrząc na cała sytuacje z wirusem?
 
Jak masz dobry przepis na tortille bg chetnie przygarnę
Nie no nie mam niestety, cały czas próbuje -.- ale ostatnio mi wyszło pięknie ciasto na pierogi (bez mieszanki) z przepisu, a właściwie bardziej metody
W życiu bym nie pomyślała żeby tak zrobić, nie wiem jak oni na to wpadli ale faktycznie działa, super elastyczne ciasto wychodzi jak plastelina 😁
 
Wczoraj zachciało mi sie seksu no więc troche pobaraszkowaliśmy, no a dzisiaj przy podcieraniu na papierze delikatny brąz, mam nadzieje że wszystko jest w porządku, dopiero we wtorek wizyta, ale z seksem narazie musimy sie wstrzymać.



Choć te Święta są inne niż zawsze, życzę Wam dużo spokoju i zdrówka, nadziei dla naszych maluszków. Wszystkiego dobrego na te święta. [emoji214][emoji207][emoji235]
 
3/4 szkl mleka, 3/4 szkl wody gazowanej, szczypta soli, troche cukru waniliowego, 1 duże jajo, 2 łyżki mąki ziemniaczanej, 3 czubate łyżki maki owsianej bg pełnoziarnistej, 3 czubate łyżki mehl farine schar lub mix for cake schar ja mieszam mikserem wychodzą lepsze [emoji7]
O to ja mam chyba prostsze[emoji16]
Bo robię tylko z tego fajnie bo nie chce mi się bawić w odwiedzanie mak[emoji2356]
Swoją drogą dużo nas bg[emoji54]
 
reklama
Podziwiam [emoji6] dla mnie najlepsza godzina do wstawania to 7. Jak czasami moje dziecko się przestawi i wstaje przed 6 to tak mi ciężko...[emoji6]
Chociaż jako ma lub dal mi popalić w nocy. Do roku to średnio 10-12 razy w nocy budził się później długo 8 razy. Tak jak miał 2.5 roczku to 2 razy . czasami o 3 w nocy musiałam mu chleba z masłem robić [emoji23][emoji23] jak skończył 4 to spał cala noc ale jeszcze kilka miesięcy musiałam to w nocy zaprowadzić na siusiu bo nie wytrzymał całej nocy. Teraz już śpi cala noc [emoji322][emoji322] a w czerwcu skończy 5 lat [emoji6][emoji6]
Mój młody też tak potrafił w nocy wstawac[emoji2356][emoji2356][emoji2356]
Teraz ma prawie 3 latka i wstaje raz...
 
Do góry