reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Witam dziewczyny😉 wczorajsza wizyta super. 7+1 z wielkości zarodka 6+4. Serducho bije. Lekarz powiedział ze narazie nie daje badań, bo nie ma gdzie ich wykonać... czy w waszym przypadku jest podobnie, patrząc na cała sytuacje z wirusem?
Hej. Mamy bardzo podobny wiek ciąży.ja dostałam śkierowaniea i w diagnostyce normalnie miałam zrobione.
 
Witam dziewczyny😉 wczorajsza wizyta super. 7+1 z wielkości zarodka 6+4. Serducho bije. Lekarz powiedział ze narazie nie daje badań, bo nie ma gdzie ich wykonać... czy w waszym przypadku jest podobnie, patrząc na cała sytuacje z wirusem?
Ja byłam jakoś pod koniec marca na wizycie, lekarz dał mi skierowanie na badania, ale powiedział że jeśli nie uda mi się ich zrobić do kolejnej wizyty ze względu właśnie na zamknięte laboratoria to nic się nie stanie i mogę zrobić je później 😀
 
Nie no nie mam niestety, cały czas próbuje -.- ale ostatnio mi wyszło pięknie ciasto na pierogi (bez mieszanki) z przepisu, a właściwie bardziej metody
W życiu bym nie pomyślała żeby tak zrobić, nie wiem jak oni na to wpadli ale faktycznie działa, super elastyczne ciasto wychodzi jak plastelina 😁
Dzięki. Ja się zrazilam do robienia pierogów BG jak mi pękały właśnie..
 
Ja byłam jakoś pod koniec marca na wizycie, lekarz dał mi skierowanie na badania, ale powiedział że jeśli nie uda mi się ich zrobić do kolejnej wizyty ze względu właśnie na zamknięte laboratoria to nic się nie stanie i mogę zrobić je później 😀

Ufff już mi lżej ze nie jestem sama:) jak się czujecie??
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji112] ja również z okazji Świąt życzę Wam wszystkiego dobrego, dużo spokoju i radości. No i zdrówka dla wszystkich mamuś i fasolek [emoji846]

Ja właśnie zjadłam kanapki z pomidorkiem, a teraz przegryzam truskawkami [emoji2] Zaraz idę kontynuować sprzątanie, a babka upieczona czeka na lukier [emoji1]
Witam dziewczyny[emoji6] wczorajsza wizyta super. 7+1 z wielkości zarodka 6+4. Serducho bije. Lekarz powiedział ze narazie nie daje badań, bo nie ma gdzie ich wykonać... czy w waszym przypadku jest podobnie, patrząc na cała sytuacje z wirusem?
Ja na ostatniej wizycie byłam w 6+6 i dostałam skierowanie na zestaw badań.
 
Do góry