reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Jestem po wizycie, lekarz stwierdził że tak ruchliwego maluszka dawno nie widział bo nie mógł dokładnie zmierzyć ale coś koło 2cm. Rączkami rusza pięknie. Serducho też bije idealnie. To co u mnie się zmieniło to wiek ciąży, jest o kilka dni młodsza i termin jednak na 20.11 czyli na moje urodziny :)
Mój lekarz do którego chodzę prywatnie i mam pełne zaufanie, stwierdził że pappa warto zrobić i kosztuje 75zl a prenatalne to koszt 50zl wiekszy niz normalne usg czyli 230zl wiec do tego co z luxmed byłam zapisana to nie ide. Prenatalne 11maja mam. oooo wstawiam Wam fotkę :)
Gratki!!
I mniaaaaam, pychote masz[emoji7]
 
@DragonSonia na nfz prenatalne od 35 lat albo jesli gin wypisze Ci skierowanie, bo sa jakies nieprawidłowości czy tez po poronieniu. Ja i tak robie prywatnie, bo bym sie za 10 lat na nfz nie dostała a nie mam sily szukac po przychodniach.

@Tutti_frutti_by-Iga truskawki 😍 kocham miłością bezgraniczna
 
To szczerze współczuję [emoji20]
Kurcze jak nie ma wyjścia to trzeba u niej zostać. A może w sąsiednim mieście ktoś polecany ?
Zresztą możesz próbować ją zmienić po tym koronawirusie jak wszyscy gin zaczną przyjmować normalnie. No Twoja decyzja [emoji6]
No zobaczymy , chociaz tak jak wspominalam bez względu na to jakie bd dziecko to nie miałabym psychiki usunąć ciąży a poza tym czesto sa błędy lekarskie , ze w badaniach wychodzą wady a dzieci rodzą sie zdrowe , ale bywa tez odwrotnie lekarz nic nie widzi a dzieci chore... nie mamy na to wplywu...
Moja szwagierka w ogóle nie była u lekarza w tej ciąży, żadnych badan nie robiła a mała zdrowa 10pkt miala ... takze ten [emoji4]
 
Ja chodziłam na nfz do lekarza to stwierdził przez brzuch że ciąża do usunięcia. Poszłam prywatnie, ale wiem że ta lekarka przyjmuje też na nfz więc zobaczymy. Co sie jej zapytam nie ma problemu wszystko wyjaśni, zmierzy zbada.No ja wcześniej też nic nie miałam żadnych mdłości no ale ostatnio to i po śniadaniu i po kolacji zależy co zjem
No pamiętam Twoja sytuacje ale on od poczatku Ci badal przez brzuch , ta
Lekarka dopochwowo mi robila, dopiero teraz 11 tydz przez brzuch zbadala I ladnie widać tylko nie za wiele gada, trzeba wyciagac od niej co nie co ... no ale prywatnie jak czasem trzeba po 2 wizyty w mies plus badania robic to calkiem nadwyrezy nasz budzet, a nie p.o. to mi odciagaja cale zycie skladki , zebym jeszcze musiala na opieke lekarska wydawac swoje ciężko zarobione pieniadze... jesli cos by bylo nie tak to owszem pojde prywatnie ale tak to bede z NFZ korzystać .
 
reklama
U nas jedynie robi Lesniczak w Giżycku lub Hoppe w Olsztynie i dziewczyny te co znam robia zwykle w Olsztynie , a u niego ile kosztuje to badanie ??
Ja w czwartek robię u Hoppe - 350 zł, można chcieć płytkę dodatkowo za 50 zł
W Olsztynie jest jeszcze kilku z certyfikatem - Przybylowicz, Pucko, Data-Jablonska, Banet. I chyba jeszcze kilku. No ale skoro i tak krew trzeba pobrać w wojewódzkim to bez zbędnego chodzenia w obecnej sytuacji Hoppe jest gabinet dalej...
 
Do góry