reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja biorę wszystkie witaminy osobno tzn. D, dha,omega,żelazo,b,jod,cynk,kwas foliowy oraz komplex witamin taki normalny raz na 3 dni. Nie mam absolutnie problemu z połknięciem tych wszystkich tabsów. Polecam zrobić sobie płyn Lugola. Przepis można znaleźć w necie i produkty też. Nie opłaca się kupować gotowego w aptece. Jak zrobicie same to wyjdzie tego baaaardzo dużo.
My dziś pół dnia na działce porządki robiliśmy. Coś sobie w boku naciągnęłam i teraz leżę, bo mnie boli. Jutro też działka, mamy w planie zrobić ognisko i kiełbaski na obiad. Dzieci wybiegane, wybawione, na świeżym powietrzu więc super.
A jak robisz ten płyn?
Chociaż kurde boje się zabawy z jodem :/

W ogóle patrzę przed chwilą w Niemczech ten jodid jest dostępny. Tylko kurcze ja nie potrafię zamówić stamtąd. W każdej aptece mam z góry zablokowane pole kraj na dojczlandy.
 
Od początku biorę prenatal Unio, tak jak w poprzedniej ciąży.Tak. mi gin zalecił.
Dziewczyny, na bole możecie brac nospe i koniecznie magnez bo dziala rozkurczająco.
Niby słońce świeci, a. zmarzłam na zewnątrz
 
Hehe mąż na niej spał ? I jak wygodnie mu bylo ?

No zawsze do czegoś sie ta poducha przyda [emoji4]
Tak spał z nią, bo on lubi się do kogoś/czegoś przytulać a ja niekoniecznie [emoji3]
No według tego rankingu ten prenatal co biorę ma dobre opinie więc zostaje przy nim :)
Ja też biorę prenatal bo w poprzedniej ciąży mi go polecono, za to femibion miałam odradzany.
 
Q
 

Załączniki

  • IMG_6898.jpg
    IMG_6898.jpg
    184,3 KB · Wyświetleń: 65
  • IMG_6911.jpg
    IMG_6911.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 65
Czesc dziewczyny! U nas taki upal Dzis, ze corka mnie na Noelia na basen Dzis. Tak grzalo, ze az sie opalila. Jutro ma byc prawie 30 stopni i tez planujemy powtorke z Dzis. Wstalysmy o 11.30, ja z jadlam tylko sniadanie i na obiad owoce. Na kolacje robimy pizze. Chwale sie wczorajszym tiramisu truskawkowym, bezjajkowym. Pszyne wyszlo.
 
Tak spał z nią, bo on lubi się do kogoś/czegoś przytulać a ja niekoniecznie [emoji3]
Ja też biorę prenatal bo w poprzedniej ciąży mi go polecono, za to femibion miałam odradzany.
Dlaczego Femibion odradzany? Jakiś powód ? Zażywam go i jestem raczej świadoma składu, ale może coś jest o czym nie wiem 🤔
 
reklama
Czesc dziewczyny! U nas taki upal Dzis, ze corka mnie na Noelia na basen Dzis. Tak grzalo, ze az sie opalila. Jutro ma byc prawie 30 stopni i tez planujemy powtorke z Dzis. Wstalysmy o 11.30, ja z jadlam tylko sniadanie i na obiad owoce. Na kolacje robimy pizze. Chwale sie wczorajszym tiramisu truskawkowym, bezjajkowym. Pszyne wyszlo.
Cudna pogoda [emoji3508] zazdroszczę. Korzystajcie[emoji6]
 
Do góry