reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

@Ewarut napisalam 8-)
Dziewczyny macie super brzuszki :-)
Ja swoj wkleje jutro bo już nie chce mi sie wstawać :-) Ja jutro zaczynam 9+1.. to moja 3 ciaza i mam nadzieje ze ja szczęśliwie donosze bo poprzednie stracilam w 6 i 12tyg.. Nigdy co prawda do szczupłych nie nalezalam ale przez prawie miesiac przybylo mi 4kg.. To chyba przez te siedzenie w domu i mam wage teraz 64kg..

A i ja tez dzialam przez przegladarke :-)
 
reklama
A jednak wstalam :-) u mnie to chyba wzdecia bo nie mozliwe aby brzuszek bylo mi już powoli widac.. i dirka za post pod postem.. dla porownania zdjecie ( w zielonej koszulce z 13 kwietnia ) a te w niebieskiej z dzis..
 

Załączniki

  • 20200413_002045.jpg
    20200413_002045.jpg
    474,2 KB · Wyświetleń: 88
  • 20200421_215906.jpg
    20200421_215906.jpg
    446,4 KB · Wyświetleń: 87
Mi bardzo późno bo 4-5mc
W 13tc było już widać 😍 już większość osób zauważyło 😉 a teraz już zaczyna być widać 😉 ale jeszcze ledwo ale sie umieszczę w dżinsy 😂
To widzę że to bardzo różnie bywa. ☺
Dzisiaj tym samym się wystraszyłam z tym że ja miałam wynik 68 i zadzwoniłam do mojej położnej i powiedziała mi że to znaczy że przeszłam ten wirus i raczej nie ma się czym martwić ale w czwartek mam wizytę u mojej pani doktor to mi wszystko powie.
Uspokoilas trochę ja mam wizytę w czwartek to sie też cos dowiem.
No właśnie te z Was, które mają plasciutkie brzuszki to pewnie jesteście w pierwszej ciazy co?

Ja na tym etapie w pierwszej ciazy byłam w pracy i niiiiic nie było widać, gdzieś do 14-15tc był mikrowystajacy, ale dla tych co nie wiedzieli o ciazy to nigdy by nie zgarnęli, ze to ciaza
Ja super płaskiego nie mam ale podbrzusze już widać z tym że w ubraniu nikt się nie skapnie ze dzidzi w brzuchu☺
Ja jestem w pierwszej ciąży a już widać brzuch. Dzisiaj 11+1 ja czuję sama po sobie ze jest odstający i wąż też zauważył że zaczynam środek ciężkosci do tyłu przesuwać :)
No to u mnie brzuch trochę wieczorem się zarysuje ale czasem bardziej czasem mniej więc myślę że to efekt wzdęć i tego jak dużo zjem
To chyba tylko ja nie używam tej aplikacji 🤔🤔🤔
Ja też nie. Wolę przeglądarkę
A to mój brzunio, 8t3d😉
Przed ciążą brzuch miałam plaski, przed ciążą przytulam 5 kg ale w pupę poszło . bo jak już się staraliśmy o dzidzie to po co dbać o figurę 😂😂

A jednak wstalam :-) u mnie to chyba wzdecia bo nie mozliwe aby brzuszek bylo mi już powoli widac.. i dirka za post pod postem.. dla porownania zdjecie ( w zielonej koszulce z 13 kwietnia ) a te w niebieskiej z dzis..
Super domki dla bobasków ☺
 
Właśnie mój lekarz mnie poinformował, że mój wynik nie jest powodem do paniki. Mam przyjść w czwartek i wtedy mi powie co i jak. Ufam mu, mam nadzieje ze wie co robi tym bardziej ze jestem już 10 tc. Cała ta sytuacja z TSH spowodowała, że nie przejmuje się wizyta w czwartek tylko tym wynikiem...
Nie przejmuj się! Wypisze ci leki i tyle. Bardzo szybko tsh zacznie spadać.
 
Cały dzień walczę z aplikacją bo myślałam że to coś u mnie..uff także ja też przez przeglądarkę teraz chociaż dużo bardziej wole apke 😊

Ja miałam dziś tragiczne zakończenie dnia 😞 strasznie rozbolał mnie żołądek i zaczęły mnie przechodzić dreszcze.. zrobiło mi się słabo i bum oto pierwsze ciążowe spotkanie z muszlą klozetową za mną 🤮 w pierwszej ciąży ani razu nie wymiotowałam. Owszem mdłości były w obu ale nigdy aż do dziś nie skończyło się w kibelku. Czuje się strasznie wyczerpana. Dreszcze mam nadal i uczucie jakbym miała węża w żołądku który co jakiś czas się zaciska.
Współczuję wszystkim które wymiotują..masakra.

Co do cholestazy to ja miałam podejrzenie w 35tc bodajże. Miałam wtedy chyba badane kwasy żółciowe. Nacszczescie wszystko wyszło ok.
 
Dziewczyny pocieszacie! Myslalam ze tylko ja mam taki ogromny brzuch. Wyglada na 6 miesiac . W pierwszej ciazy wiekszosc sie zorientowala ze jestem w ciazy w 5/6 miesiacu a tu teraz taki mega wieloryb juz ze mnie.
Zobacz come moja kolezanke w 8 miesiacu z fantastica urodziny mala dziewczynke, cos okolk 2500 kg i lekarze mobili ze taka jej budowa i urina, ze jakby to dziecko bylo mega w srodku.
 

Załączniki

  • IMG_6986.jpg
    IMG_6986.jpg
    120,6 KB · Wyświetleń: 112
Dziewczyny pocieszacie! Myslalam ze tylko ja mam taki ogromny brzuch. Wyglada na 6 miesiac . W pierwszej ciazy wiekszosc sie zorientowala ze jestem w ciazy w 5/6 miesiacu a tu teraz taki mega wieloryb juz ze mnie.
Zobacz come moja kolezanke w 8 miesiacu z fantastica urodziny mala dziewczynke, cos okolk 2500 kg i lekarze mobili ze taka jej budowa i urina, ze jakby to dziecko bylo mega w srodku.

Ładny brzusio :-) a jak wieloryb to wygladam ja.. ;-)
 
UWAGA!!!
SKORO JESTEŚCIE CHĘTNE NA GRUPĘ ZAMKNIĘTĄ TO BARDZO WAS PROSZĘ O WYLANIE DO MNIE WIADOMOŚCI, ABYM MOGŁA ŚPIĄC WASZE NICK. NIC W TEJ WIADOMOŚCI NIE MUSI BYĆ NPISANE.
@Ewarut nie da się jakoś tej wiadomości wyróżnić/przypiąć? Obawiam się, że połowa dziewczyn może jej nawet nie zauważyć...:( Ja dziś słabo się czułam, właśnie nadrabiam - uwaga - 20 stron dzisiejszego dnia :D Macie powera, dziewczyny, tak trzymać ;) 💪
 
reklama
A jednak wstalam :-) u mnie to chyba wzdecia bo nie mozliwe aby brzuszek bylo mi już powoli widac.. i dirka za post pod postem.. dla porownania zdjecie ( w zielonej koszulce z 13 kwietnia ) a te w niebieskiej z dzis..
Ale widać różnicę 😍 wiadomo ze u nas teraz tez dochodzą wzdęcia . ja niby nie mam, ale brzuch jakby napompowany😉
 
Do góry