reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Cześć laseczki przy sobocie 😊
Uff, wreszcie wolne. Póki co snuję się po mieszkaniu i odpoczywam przy śniadaniówce, w planach miałam porządki w dużej szafie, ale takie fest wywalenie wszystkiego, przebranie, oddanie itp. Mam nadzieję, że się to dziś uda, bo część szafy będę musiała oddać dzidzi ;) ale jakiś taaaaki leń mnie na kanapie dopadł, że chwilowo o tym sprzątaniu nie myślę 🙊

Dziś na obiad pieczony pstrąg, ziemniaczki z koprem i kapusta kiszona, aktualnie regeneruję się po śniadaniu, zjadłam o 1 jajko za dużo :p
 
reklama
Dziewczyny, a czy to prawda, że po cesarce występują problemy z laktacją? Miała któraś z Was takie doświadczenia? To ryzyko jest faktycznie istotnie większe?
 
Ja dziś robię tort na uro męża z truskawkami[emoji23] jaram się na truskawki [emoji16]

Kciuki za test[emoji123]
Ja zrobiłam wczoraj tort urodzinowy a dziś niedawno ozdabialam bo dziś bd mieli gości i jak na złość rękaw do ozdabiania pękł mi i na szybko kończyłam i nie zrobiłam tak jak chcialam :/
 
Dziewczyny, a czy to prawda, że po cesarce występują problemy z laktacją? Miała któraś z Was takie doświadczenia? To ryzyko jest faktycznie istotnie większe?
Tak chociaż nie wszystkie tak maja, ja po cesarce dopiero w 3dobie mialam pokarm, wcześniej ani kropelki mimo ciągłego przystawiania dziecka i laktatora... ale byly dziewczyny na sali ktore od razu mialy
 
Cześć w tą deszczową sobote, troche miałam do nadrobienia bo wczoraj aby z rana was czytałam i na dodatek jakiegoś doła wczoraj miałam, więc większość dnia z książką w łózku spędziłam. Co do ilości dzieci marzy mi się 3, ale jak to sie mówi ile Bóg da tyle będzie. Mój mąż też jest o 11 lat młodszy od brata a 10 od siostry.
Moja mama powiedziała, że jestem bardzo nie poważna... 38 lat i kolejne dziecko.
U nas to jakaś cudna wpadka, bo zabezpieczaliamy się i pilnowałam dni fla pewnosci.
Ja po ostatniej stracie bałam się powtorki i wydawalo mi się robie wszystko by nie bylo.
Zreszta najstarsze dziecko ma lat 16, drugie 13 i potem bylo dobre 10 lat bez wpadki wiec wydawalo mi się ,ze wiem co robie.
W 3 ciaze staralam sie zajsc 2 lata ponad i uslyszalam, ze nie bede miec dzieci juz. A tu proszę, najmlodsze ma 3 lata. Potem byla stracona i obecna.
Tym się nie przejmuj, męża siostra najstarsza córa ma 19, potem córka 13, syn 4 i w grudniu najmłodszy będzie miał roczek (gdzie to wpadka była, a ona w lutym skończyła 40 a w grudniu po raz 4 została mamą).
 
reklama
Dziewczyny, a ja wczoraj przechodziłam kryzys związany z pracą. Uznałam, że dłużej niż do końca maja nie zamierzam pracować, bo wykończą mnie psychicznie. Mamy sobotę, a ja dziś i jutro znowu będę musiała usiąść do pracy. Tak strasznie mi się nie chce...
W środę lub po majówce powiem szefowi o ciąży. Jestem mega ciekawa jego reakcji.
 
Do góry