reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja znośnie, dzisiaj pierwsza wizyta u ginekologa. Liczyłam już na 💗 ale jestem dopiero 5+4 wg aplikacji 🤔🙄 i z tego co pisały dziewczyny to jeszcze nie widać na tym etapie.

A i z mięsnego musiałam wyjść ojej myślałam że nie wyrobie ale to nic najlepsze jest to że musiałam kupić sobie paprykarz i zjeść szybko hahaha obłęd 😁😁😁❤❤❤
 
Witajcie dziewczyny, ale wy tu szybko piszecie ze nie bylo mnie jeden dzien a mam tyle do nadrobienia. Witam wszystkie nowe dziewczyny, gratuluje i zycze spokojnych ciąż [emoji4][emoji172]
Powiem Wam ze jednego dnia czuje sie ok a drugiego mam lekkie objawy ciazowe, potem znow jest ok a ja schizuje czy oby na pewno wszystko jest ok, tak chyba bedzie do konca ciąży [emoji849]
Co do koronawirusa to ja jestem przerazona. Poki jeszcze byl daleko to sie nie przejmowalam. Potem pojawil sie w mieście oddalonym o 80 km odemnie a wczoraj potwierdzili 2 przypadki w mojej miejscowosci [emoji21] Gdybym nie byla w ciąży to bym tak nie panikowala...Caly zeszly tydzien mialam mega przeziebienie, dopiero co wrocilam do pracy a tu korona ehh.. Nie mam szans pojsc na zwolnienie a pracuje w szkole...Zrobilam zapasy juz dawno, takze ile moge to bede unikac ludzi..

A nie mają przypadkiem teraz szkół zamykać? Zwłaszcza w mieście gdzie są wykryte przypadki wirusa?

Boże to ja jestem ciekawa ile ja dostane wypłaty jak dopiero miesiąc jestem na umowie a wcześniej byłam na kuroniowce? Kuroniowka tez się liczy do wynagrodzenia do sredniej z ostatnich 12 miesięcy ?? Moze wyjść mniej niż najniższa krajowa ??

Nie pomogę Musisz dopytać w kadrach :)

Hej. Ja właśnie wyszłam z usg. Mamy dwa bijące serduszka [emoji3590][emoji3590]

Gratulacje podwójne [emoji3590]
 
reklama
Do góry