reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
"Minnie13
czy tez cierpisz na mdłości nawet po 20tej?:(

Mi zazwyczaj wieczorem jest lepiej i zauważyłam że nie mogę dopuścić do tego żebym była głodna bo wtedy mam dużo większe mdłości. Wczoraj czułam się strasznie natomiast dziś rano tylko zwymiotowałam po arbuzie 🙊 po czym zjadłam kanapkę z rybą😂 i przez cały dzień jedząc regularnie było bardzo dobrze
 
Mnie jest niedobrze niezależnie od pory dnia czy nocy i czy jem czy nie. Tylko w czasie jedzenia jest ok 😂

Ja dziś więcej na dworzu niż przy tel..
Podbrzusze mnie dziś pobolewa [emoji17]
Może za dużo wysiłku dziś miałaś. Jak sobie za dużo pochodzę to potem umieram. A jak przeleże większość dnia to aż tak nie boli
 
No nie , to 4 dziecko bylo ... ale jak mówisz wiekowo jest większe ryzyko to czy pierwsze czy ostatnie to chyba takie ryzyko jest ??
Myślę , ze nie ma co sie tak mocno nakręcac , ze moze byc cos nie tak , bo to nie służy ani kobiecie ani dziecku .. ale jesli ten test da Ci spokoj wewnetrzny to czemu nie :) pewnie warto zrobic [emoji8]

My tez dziś długo spaliśmy, do 11 [emoji33][emoji33]

No podobno właśnie większe ryzyko wad jest rodząc pierwsze dziecko w późnym wieku niz kolejne...
Ojj dobra, zamiast się cieszyć to ja już o wadach genetycznych myślę [emoji849]

Zazdroszczę Wam apetytu. Ja mecze dziś od rana tosty z dżemem i twarogiem, ewentualnie mogłabym naleśniki też na słodko zjeść i nic więcej.
 
No podobno właśnie większe ryzyko wad jest rodząc pierwsze dziecko w późnym wieku niz kolejne...
Ojj dobra, zamiast się cieszyć to ja już o wadach genetycznych myślę [emoji849]

Zazdroszczę Wam apetytu. Ja mecze dziś od rana tosty z dżemem i twarogiem, ewentualnie mogłabym naleśniki też na słodko zjeść i nic więcej.

Nie ma co tu myslec o zlych rzeczach, trzeba myslec pozytywnie [emoji4][emoji8]

Noo naleśniki tez mi sie marza, może w tygodniu zrobię [emoji4]
 
Mnie jest niedobrze niezależnie od pory dnia czy nocy i czy jem czy nie. Tylko w czasie jedzenia jest ok [emoji23]


Może za dużo wysiłku dziś miałaś. Jak sobie za dużo pochodzę to potem umieram. A jak przeleże większość dnia to aż tak nie boli
Wczoraj sporo chodziłam i dziś no plus zaparcia trochę mam [emoji2356]
Ale już lepiej.
Liznelam trochę majonezu i żołądek rozbolał [emoji2356]
 
Mnie jest niedobrze niezależnie od pory dnia czy nocy i czy jem czy nie. Tylko w czasie jedzenia jest ok [emoji23]


Może za dużo wysiłku dziś miałaś. Jak sobie za dużo pochodzę to potem umieram. A jak przeleże większość dnia to aż tak nie boli
O mam to samo, tylko w trakcie jedzenia jest ok...
Ale co to za wyjście, nie będę jeść non stop,[emoji23]
 
reklama
Do góry