reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Piękne te wasze maluszki, u mnie póki co była wielka plama, kolejne zdjęcie zobaczę za 2 tygodnie.
@agabaj92 miejmy nadzieję że wszystko będzie dobrze

A ja dziś poszłam na spacer, pierwszy raz od chyba 3 tygodni. Oczywiście mieszkamy na wsi, także żeby nie było, chodziłam po lesie. Wręcz się ukrywalam 😂 mąż mnie zaciągnął pod jakąś górę gdzie musiałam na nią wejść, trochę wysiłku mnie to kosztowało i po powrocie do domu kilka razy zaklulo mnie w podbrzuszu, i taki lekki ból. To normalne?
 
Piękne te wasze maluszki, u mnie póki co była wielka plama, kolejne zdjęcie zobaczę za 2 tygodnie.
@agabaj92 miejmy nadzieję że wszystko będzie dobrze

A ja dziś poszłam na spacer, pierwszy raz od chyba 3 tygodni. Oczywiście mieszkamy na wsi, także żeby nie było, chodziłam po lesie. Wręcz się ukrywalam 😂 mąż mnie zaciągnął pod jakąś górę gdzie musiałam na nią wejść, trochę wysiłku mnie to kosztowało i po powrocie do domu kilka razy zaklulo mnie w podbrzuszu, i taki lekki ból. To normalne?
Hmm mnie kluje czy to chodzę czy nie chodzę 😶 ale uznaje że to normalne, żadnych plamien nie mam
 
Dobry wieczór [emoji173]
Cały dzień mnie nie było bo mój mały terrorysta przechodzi chyba jakąś fazę buntu i masakra jest z nim [emoji85] on idzie jak tornado a ja zaraz za nim próbuje sprzątać i mu wyciągać z rąk to czego w nich być nie powinno. Od niedawna chodzi więc korzysta z tego pełną mocą [emoji85]
Gratuluję udanych wizyt i pięknych zdjęć [emoji173]
 
Witajcie :)
Postanowilam się nieśmialo ujawnić :)
Mam 37 lat i to moja 3 ciążą (2 niestety zakończyła się poronieniem samoistnym). Według badania 30.03.20 termin mam na 14.11.2020
Serduszko biło i kruszynka się pojawiła w 7 tyg i 1 dz. Mimo wszystko bardzo się boję, gdyż mam dość silne bóle brzucha, czasami napinanie oraz bóle pleców. Kłócia i ciągnięcia też są częste... Dostałam Luteine dowcipną i ostatnio upławy są masakryczne (zółte)... Biegam do lazienki by sprawdzić czy to przypadkiem nie @... Okropnie się boję ehhhh
Jak Wy się czujecie? Też tak macie?
 
O super- czekałam na Twoja wiadomość bo my podobny termin mamy. Ja jutro mam wizytę

U Ciebie napewno tez wszystko bedzie ok... :-)
3mam kciuki za Twoja wizyte i za wizyte innych kolezanek :-)

Znalazlam sobie nowy powod do schizy. Choc lekarka zlego slowa nie powiedziala na temat mojej ciazy to martwie sie czy aby Okruszek jest odpowiednio duzy jak na ten tydzien crl 0.67cm 6t4d a pecherzyk zoltkowy 4mm. Znacie sie moze na tym?? Dla mnie to czarna magia a nastrpna wizyta za 2 tyg. Tym razem zrobie liste z pytaniami bo dzis o wszystkich zapomnialam.. z tego szoku..
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :)
Postanowilam się nieśmialo ujawnić :)
Mam 37 lat i to moja 3 ciążą (2 niestety zakończyła się poronieniem samoistnym). Według badania 30.03.20 termin mam na 14.11.2020
Serduszko biło i kruszynka się pojawiła w 7 tyg i 1 dz. Mimo wszystko bardzo się boję, gdyż mam dość silne bóle brzucha, czasami napinanie oraz bóle pleców. Kłócia i ciągnięcia też są częste... Dostałam Luteine dowcipną i ostatnio upławy są masakryczne (zółte)... Biegam do lazienki by sprawdzić czy to przypadkiem nie @... Okropnie się boję ehhhh
Jak Wy się czujecie? Też tak macie?

Witaj w naszym gronie :-) Gratuluje udanego badania... co do uplawow to nie odpowiem bo jestem zielona w tym temacie...
 
reklama
Witajcie :)
Postanowilam się nieśmialo ujawnić :)
Mam 37 lat i to moja 3 ciążą (2 niestety zakończyła się poronieniem samoistnym). Według badania 30.03.20 termin mam na 14.11.2020
Serduszko biło i kruszynka się pojawiła w 7 tyg i 1 dz. Mimo wszystko bardzo się boję, gdyż mam dość silne bóle brzucha, czasami napinanie oraz bóle pleców. Kłócia i ciągnięcia też są częste... Dostałam Luteine dowcipną i ostatnio upławy są masakryczne (zółte)... Biegam do lazienki by sprawdzić czy to przypadkiem nie @... Okropnie się boję ehhhh
Jak Wy się czujecie? Też tak macie?

Witaj. Gratulacje ciąży :) Co do uplawow to nie wypowiem się bo ich nie mam ale ja też przyjmuje luteinę i za każdym razem kiedy czuje, że mi wypływa biegnę do łazienki żeby sprawdzić czy to nie plamienia także też czuje strach.

@agabaj92, trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. Będzie dobrze [emoji4] Zamelduj się po.
 
Do góry