reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

To będzie moja trzecia, więc mam do niej prawo. Po 30 tygbiore od swojego lekarza druczek aby zgłosić się z nim na ustalenie terminu w szpitalu na cesarkę.
O, trzecie dziecko, gratki :) Fajnie, przyznam, że trochę zazdroszczę cesarki. Ja porodu się boję, naczytałam się tylu rzeczy o tych pęknięciach i różnych masakrycznych powikłaniach, że trochę słabo się robi. No, ale cesarki też bym się bała, więc bądź tu człowieku mądry :D
 
reklama
O, trzecie dziecko, gratki :) Fajnie, przyznam, że trochę zazdroszczę cesarki. Ja porodu się boję, naczytałam się tylu rzeczy o tych pęknięciach i różnych masakrycznych powikłaniach, że trochę słabo się robi. No, ale cesarki też bym się bała, więc bądź tu człowieku mądry :D
Powiem tak bez ogródek - załatw sobie od psychiatry zaświadczenie, że panicznie się boisz porodu i bez niczego robią Ci cesarkę po okazaniu papierka od psychiatry.
 
A właśnie odnośnie tej Celiakliě mieliście przy niej biegunkę? I czy to jest wykrywalne tylko przez gastroskopie i kolanoskopie?
Ja nie miałam biegunek.
Anemia non stop. Codzienny ból brzucha. Bardziej zaparcia miałam.
Kolonoskopia jest zbędna. Gastroskopia dwunastnicy z wycinkami do zbadania to kluczowe w diagnostyce
 
Powiem tak bez ogródek - załatw sobie od psychiatry zaświadczenie, że panicznie się boisz porodu i bez niczego robią Ci cesarkę po okazaniu papierka od psychiatry.
Mam taki plan, myślę, że nie powinno być większego problemu. W zasadzie "całe życie" się na cesarkę właśnie nastawiałam. Okazuje się jednak, że problem mam trochę w głowie. Sama się sobie dziwie, że powielam te bezmyślne mity - że jednak poród sn to jakiś taki niby 'lepszy', że dziecko przez kanał przechodzi, więc też tych bakterii od matki trochę dostaje/co rodzina powie. Naprawdę, w życiu bym siebie nie podejrzewała o takie rozterki, a jednak są. Ma któraś podobnie, czy tylko ja mam zrytą bańkę w tym temacie? :)
 
Człowiek od rana w ogrodzie posiedzi a tu włączę forum i ciężko Was nadrobić tak się rozpisujecie. [emoji846] Co do wyprawki to wózek planujemy kupić używany łóżeczko chyba też ale materac nowy a co do ciuchów to myślę że trochę nowych trochę w lumpie [emoji846]
 
Mam taki plan, myślę, że nie powinno być większego problemu. W zasadzie "całe życie" się na cesarkę właśnie nastawiałam. Okazuje się jednak, że problem mam trochę w głowie. Sama się sobie dziwie, że powielam te bezmyślne mity - że jednak poród sn to jakiś taki niby 'lepszy', że dziecko przez kanał przechodzi, więc też tych bakterii od matki trochę dostaje/co rodzina powie. Naprawdę, w życiu bym siebie nie podejrzewała o takie rozterki, a jednak są. Ma któraś podobnie, czy tylko ja mam zrytą bańkę w tym temacie? :)
Co rodzina powie? Nie rozumiem:D A co ich to obchodzi jak będziesz rodzić?
 
A ja uwielbiam body z Lidla - nie wszystkie bo niektóre mają za duże wycięcia. Ale myślę że tak w 90% trafiłam na te ok [emoji4]
Pamiętam też że dostałam dużo używanych ciuszków Newbie (Kappahl) i uwielbiałam je [emoji173]

Ja mam termin z om na 5.11

Ktoś tutaj pisał o lodach..są ostatnio moim hitem nr 1 [emoji7] na szczęście mąż dziś jedzie na zakupy to zrobi zapas [emoji16]
 
reklama
Ja nie miałam biegunek.
Anemia non stop. Codzienny ból brzucha. Bardziej zaparcia miałam.
Kolonoskopia jest zbędna. Gastroskopia dwunastnicy z wycinkami do zbadania to kluczowe w diagnostyce
Mój mąż ma straszne biegunki miały ustąpić jak wytna woreczek, wycięli po tym okazało się że kwasy w żołądku cofają się do dwunastnicy.. Ma zapalenie jelit. Gastroskopia wysza dobra. Ale jak np zje pierogi, paluszki ogólnie po jedzeniu ma biegunki takie, że aż mu słabo i blednie.
 
Do góry