reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Piękne miejsce zazdroszczę z całego serca [emoji16][emoji16] uwielbiam góry planujemy jechać w czerwcu ale w obecnej sytuacji z wirusem raczej kiepsko...
No niestety 😔 do nas też miała jedna i druga rodzina przyjechać, później znajomi a tu kiszka... Może w sierpniu dopiero, o ile się to wszystko uspokoi
 
reklama
Ja mam dopiero 8 i3 to jeszcze sporo czasu ale mam swietnego lekarza do którego jeżdżę 3 razy na genetyczne i umowie się pod koniec 12tyg- może będzie trochę lepiej wszystko widać niż np w 11
Ale mam podły nastrój to siedzenie w domu i te hormony robią swoje
 
Pamiętam jak z moim synem spóźniłem się chyba 2 dni na prenatalne- było 14 i 1 i cuda powychodzily. Przeciętność korkowa- norma do 2.5 A nam wyszła prawie 6. Musiałam amniopunkcje robić. I jakieś 5 tygodni wycie w poduszke- bo zespół Downa
 
Cześć dziewczyny ja dzisiaj 12+1i mi powoli mdłości się zmniejszają a miałam na początku straszne, najgorzej około 8 i 9 tygodnia ale tak samo miałam w ostatniej ciąży. Czas tak szybko biegnie że za chwilę będziecie się zastanawiać co zrobić żeby tyle nie jeść bo przyjdą nowe smaki i zachcianki. 😀
 
Hej dziewczyny.
Nadrobiłam Was a przyjemniej się staralam, bo z trójką w domu i nauką zdalną nie daje rady być na bieżąco.
Ja nie lubię pepco, niestety sinsay tez mnie nie przekonuję. Wyprawki i zakupy starszym dzieciom robię w Next (uwielbiam!) Kappahl Reserved H&M i Zarze. Wtedy wiem, ze ubranka przetrwają wszystko ;) i często po starszej córce jeszcze chodzi młodsza.

Czy ktoras z Was bedzie robila badania Nifty lub Sanco? A moze już robiła?

Miłego dnia dziewczynki :)
 
Hej :)
U mnie dziś wizyta na 12.20 mam nadzieję że nie zwymiotuje do maseczki bo co ją zakladam to mi jeszcze bardziej niedobrze.
Ogólnie stresuje się trochę bo czasami mnie czarne myśli dopadaja, tym bardziej że nie do końca mam wsparcie w tatusiu. No ale co zrobić, stara jestem, wiem jak to się stało i już się cieszę że w końcu będę mama. Ogólnie w tamtym roku miałam stwierdzone niedrozne jajowody i szansa na ciążę 15% więc to cud. Nie będę Wam smecic, musiałam się troszkę "wygadac". Miłego dnia Dziewczyny :)
 
reklama
Do góry