reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja kiedyś robiłam z czerwonej soczewicy, na podsmażonej cebulce i przyprawach curry i kumin (teraz mogą być niewskazane?), gotowana na wodzie z odrobiną mleka kokosowego na koniec. Pychota ♡ Ale nadal mam lenia i nachętniej bym do hotelu na All In pojechała :p a tak serio to zaczyna mnie ta niemoc już trochę męczyć, dzisiaj tyle co pranie godzinę temu wstawiłam i finito 😐
Ta jest bardzo dobra :)

 
reklama
Zapomniałam sie was pytać jak to jest z napojami gazowanymi w ciąży nie mówię o typu cola, pepsi, mirinda bo to rzadko raz na jakiś czas, ale chodzi mi o zwykłą białą wode gazowaną typu ŻYWIEC, KROPLA BESKIDU, PRIMAWERA itp?
 
Dziewczyny mam takie pytanie czy któraś z Was jest ciągle głodna? Ja na początku w 6-7 tygodniu miałam tak że zjadłam a za 15 min byłam głodna i to tak że mnie bardzo mdliło i musiałam znowu jeść i czułam się przez ten ciągły głód rozdrażniona teraz znowu mi to wraca. Jeśli chodzi o glukoze w normie odżywiam się też w miarę dobtrz jem dużo warzyw owoców, zawsze obiad czasami nie mam już siły nie mam ochoty jeść ale jestem tak głodna że nie wytrzymam robi mi się słabo...

Ja rano i do obiadu jem bo wiem, ze muszę coś zjeść, jedynie słodycze i inne fafolki wchodzą całkiem niezle 😂 a wieczorem łapie właśnie jakiego gloda i wieczorem nadrabiam i właśnie ciagle mi burczy w brzuchu przed spaniem
 
Myśle że nie masz co nie potrzebnie nie pokoić z tarczycą. Moja pani doktor mówiła ze 1 trymestr granica jest do 2,5 a w drugim trymestrze zwiększa się granica do 3. Moja druga wizyta tez będzie odbywała się przez e-mail w celu skorygowania dawki razie potrzeby. Natomiast będę musiała się wstawić w 3 trymestrze Osobiście bo musi wystawić jak coś skierowanie do szpitala Ze nie ma żadnych przeciwwskazań do porodu. Przynajmniej tak mi powiedziała 🙂
Jak mój wynik się utrzyma to będę szczęsliwa, ale pewnie będę kontrolować co jakiś czas czy mi nie skacze w górę... A te informacje o przeciwskazaniach to endokrynolog czy ginekolog decyduje o tym co tam będzie wpisane ? Szczerze to nie orientuję się jak to wygląda na dalszym etapie bo to moja pierwsza ciąża
 
Zapomniałam sie was pytać jak to jest z napojami gazowanymi w ciąży nie mówię o typu cola, pepsi, mirinda bo to rzadko raz na jakiś czas, ale chodzi mi o zwykłą białą wode gazowaną typu ŻYWIEC, KROPLA BESKIDU, PRIMAWERA itp?
No można :) chociaż ja jak za dużo wody gazowanej piłam, to miałam taki nadęty brzuch, jakby wzdety 😉 teraz wolę soki przecierowe typu kubuś, a jak poczuje się lepiej to sama będę robić 🙂
 
reklama
Do góry