reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Jak mój wynik się utrzyma to będę szczęsliwa, ale pewnie będę kontrolować co jakiś czas czy mi nie skacze w górę... A te informacje o przeciwskazaniach to endokrynolog czy ginekolog decyduje o tym co tam będzie wpisane ? Szczerze to nie orientuję się jak to wygląda na dalszym etapie bo to moja pierwsza ciąża

Moja także pierwsza ciąża, ale tak dziś usłyszałam na wizycie jak byłam, wiec oby dwie zobaczymy jak to będzie na końcowym etapie 🙃.
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Wy też macie takie przelewanie i bulgotanie w brzuchu codziennie?
No ja dzisiaj walczyłam z biegunką :no2: i okazalo się dodatkowo,że musze stoczyć walkę z hemoroidami... Znacie jakis sposób na to ?
 
Taki mi powiedział endokrynolog o tym skierowaniu tak wiec myśle ze jeśli chodzi o tarczyce to ten specjalista wypisuje takie coś. Natomiast sama zobaczę jak to będzie...

Przepraszam złe odczytałam treść *anette*
 
A ja jeszcze nigdy jej nie robiłam. Zawsze siedzi mi w głowie, ale boję się za nią zabrać.

Jest bardzo dobra i pozywna. Mozesz zrobic z gotej soczewicy z puszki, np bonduell albo z suchej Ale musisz ja wczesniej namoczyc. Do smaku czosnek, marchewka, cebula wczesniej podsmazona i dodajesz soczewica/ circierzyce ( jesli jest juz gotowa to tylko chwile zeby sie przegryZly smaki) woda, moze byc bulion, na Koniec sol oliwa i parmezan.
 
Hej dziewczyny :)
Wy też macie takie przelewanie i bulgotanie w brzuchu codziennie?
No ja dzisiaj walczyłam z biegunką :no2: i okazalo się dodatkowo,że musze stoczyć walkę z hemoroidami... Znacie jakis sposób na to ?
Tak, cały czas przelewanie i bulgotanie. Śmiejemy się z mężem że mały hydraulikiem będzie xd
Ja też mam średnio 2 razy w tygodniu problem z biegunkami. I to nie wiem czemu, jem zdrowo i lekko... A jak juz zjem cos ciężkiego to zazwyczaj nic mi nie jest
 
No właśnie az jestem w szoku, że tyle razy dzisiaj do wc biegałam... ale się uspokoiło..
A czy któraś z Was walczy z uczuciem zimna i dreszczami? Według obliczeń to ja mam 9t i 5d.
 
reklama
Do góry