reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Cześć dziewczyny:) moje piersi też jakby nie ciążowe trochę większe ale nie dokuczają jak wcześniej może tak ma być nie ma co się stresować 👍 ja biorę prenatal uno, a od 12 tygodnia prenatal duo z tymi kwasami Dha
 
reklama
Dziewczyny a jakie bierzecie witaminy? Bo mi gin polecił pregne start, a teraz kupiłam pregne plus. Tylko że tam jest mało kwasu DHA. W pon dokupie preparat z omega 3 i DHA. Tylko się zastanawiam czy jakoś mogłam zaszkodzić nie biorąc go od początku....

Dha nie ma potrzeby brać od początku. PTG rekomenduje od 20tc, ja planuje brac od drugiego trymestru.
W ciazy kluczowy jest kwas foliowy, witamina d3, jod. A z tego widzę pregna start je ma :) więc spokojnie

Ja biorę oddzielnie wszystkie witaminy, bo nie chciałam brać kwasu foliowego w formie syntetycznej
 
Ja zażywam drugie opakowanie Femibion 1, zaczęłam 10 tydzień, skończę opakowanie to mam brać Femibion 2, mój ginekolog je bardzo rekomenduje. A co do bolesności piersi jeszcze je czuje, ale nie są już tak dokuczliwe jak pare tygodni temu ☺️
 
reklama
Ale teraz faktycznie doczytałam ze w pregnie plus jest mało DHA... dzięki za zwrócenie uwagi... chyba coś powinnam do tego wziąć...
Ja też właśnie zaczęłam czytać skład i chyba dokupie pregne dha jeszcze albo zmienię na witaminy, które mają wszystko w 1 tabletce. Tylko nie wiem czy są takie ;)
 
Do góry